Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Як додати оголошення на DOM.RIA: крок 1

1. Натисніть кнопку Продати ➡️ Додати оголошення у верхньому кутку екрану.

2. Ви потрапите на перший крок публікації, де необхідно заповнити основні характеристики вашої нерухомості.

Зверніть увагу: обов'язкові до заповнення поля помічені червоною зірочкою.

3. У розділі Рубрика вкажіть категорію (квартира, будинок, комерційна нерухомість, офіс, земельна ділянка або гараж) і тип операції (продаєте або здаєте в оренду);

4. Далі виберіть область і місто зі списку запропонованих населених пунктів, в графі Вулиця назву введіть вручну. Також ви можете Вказати об'єкт на карті — місце розташування нерухомості буде встановлено автоматично при заповненні полів Область, Місто, РайонВулиця.

5. У блоці Основні параметри вкажіть тип нерухомості: вторинне або первинне житло.

Далі кількість кімнат, загальну і житлову площу об'єкта, поверховість, ціну, тип пропозиції та інші характеристики.

6. Вартість. Вкажіть ціну вашої нерухомості і валюту в якій продаєте. Після відзначте вартість за квадратний метр або за весь об'єкт.

В полі Можливий обмін можете відзначити, чи цікавить вас такий варіант. В додаткових полях уточніть бажані деталі обміну.

7. Фото. Зверніть увагу! Публікація пропозицій без фото не допускається — обов'язково додайте світлини своєї нерухомості. Відео можете розмістити за бажанням. Мінімальна кількість фото визначається окремо для кожного типу нерухомості: 

Тип нерухомості

Кількість фото

Квартири

3

Будинки 

3

Комерційна нерухомість 

2

Земельні ділянки 

2

Офіси 

3

Гаражі

2

Кілька правил додавання фото:

  • мінімальний розмір одного фото з горизонтальною орієнтацією — 640x480 пікселів. Для вертикальних зображень мінімально допустимий розмір становить 480x640 пікселів.

  • максимальний розмір однієї фотографії — 8 Мб.

  • формати фото: JPEG, JPG, PNG;

  • головною фотографією вибирайте зображення з горизонтальною орієнтацією — саме це фото бачитимуть покупці в пошуку.

    Порада: Щоб дізнатися розмір фотографії, збереженої на комп'ютері, достатньо глянути у її Властивості. Клікніть правою кнопкою миші по зображенню і виберіть відповідний пункт в контекстному меню. Після цього натисніть на закладку Детально, де буде інформація про ширину і висоту фотографії в пікселях.

8. Опис об'єкта. Додайте правдивий і повний опис вашої нерухомості. Не вказуйте тут контактні дані, посилання на інші ресурси або вартість.

9. Додаткові характеристики — необов'язкові для заповнення поля. Радимо вказати переваги та особливості оздоблення приміщення, тип опалення, віддаленість від транспортних сполучень — детальна і докладна інформація буде корисна потенційним покупцям.

Перевірте, чи всі дані вказані коректно, натисніть кнопку Розмістити оголошення внизу сторінки, щоб перейти на 2-й Крок Публікації оголошення.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.