Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Як додати оголошення на DOM.RIA? КРОК 2

На 2-му Кроці з представлених варіантів розміщення обираєте найкращий для вас і публікуєте оголошення.

Варіант "Звичайне оголошення" — просте розміщення нерухомості на сайті. При цьому в блоці відразу показана прогнозована позиція в пошуку по основним параметрам — "Тип нерухомості / Операція / Місто". За замовчуванням пропонується розмістити оголошення на 1 місяць. Максимальний період розміщення на сайті — 3 місяці. Вартість публікації без підняття становить 115 гривень.

"ТОП пропозиція" — пропонує комбінацію розміщення оголошення на місяць і підняття за допомогою рівнів ТОП на тиждень. Програма підбирає середній рівень ТОП за параметрами вашої нерухомості (Тип / Операція / Місто). Крім того, оголошення отримує велике фото в пошуку.

При виборі варіанту "Максимальний ТОП" ваше оголошення публікується на місяць і піднімається на перше місце в результатах пошуку по Україні (Тип нерухомості / Операція / Місто) на тиждень.

Крім того, оголошення отримує:

  • велике фото в пошуку;
  • позицію в "ТОП-оголошеннях" на головній сторінці DOM.RIA і на сторінках оголошень.

Натисніть кнопку "Оплатити" в блоці варіанти розміщення і в новому вікні виберіть спосіб, яким будете здійснювати оплату.

Якщо виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, звертайтеся до Служби турботи про користувачів через спеціальну форму внизу сторінки.

Завжди раді вам допомогти.

Дивіться також:

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Служба турботи про користувачів RIA.com
Служба турботи
про користувачів RIA.com 24/7
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.