Довідковий центр DIM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Повторна публікація. Налаштування автоматичної повторної публікації.

Повторна публікація - це публікація доданого раніше оголошення на додатковий термін з оновленням дати. Термін повторної публікації - від 1 до 3-х місяців.

На сайті є можливість налаштувати автоматичну повторну публікацію. При цьому, як тільки термін розміщення Вашого оголошення на сайті підійде до кінця, воно буде автоматично повторно опубліковано зі свіжої датою ще на 1 місяць, за рахунок наявних публікацій на Вашому особистому рахунку.

Налаштування автоматичної повторної публікації (АПП):

  1. У розділі "Особистий кабінет" - "Опубліковані" натисніть кнопку "Повторна публікація відключена" на оголошенні;

  1. На екрані з'явиться вікно "Налаштування", де Ви зможете вибрати необхідні умови повторної публікації. Обов'язково зазначте пункт "Автоматизувати повторну публікацію оголошення" - для того щоб публікації списувалися автоматично.

  1. Якщо ви хочете, щоб Ваше оголошення на сайті виглядало "свіжододаним", встановіть галочки на пунктах "Обнуляти кількість переглядів" і "Обнуляти статистику отриманих повідомлень".

  1. Також, встановіть галочку напроти пункту "Отримувати повідомлення від покупців", щоб у користувачів сайту з'явилася можливість зв'язатися з вами по e-mail.

  2. Щоб не витрачати час на налаштування АПП для кожного нового оголошення, відзначте галочкою пункт "Пропонувати ці настройки при публікації нових оголошень".

  3. Після всіх налаштувань Вам необхідно буде натиснути кнопку "Зберегти".

Зверніть увагу: оголошення про продаж/оренду нерухомості, які втратили свою актуальність і для яких діє АПП, слід одразу видаляти з сайту. В іншому випадку, на продовження їх розміщення будуть витрачені публікації.

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, Ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.