Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Excel завантаження оголошень

Excel-завантаження оголошень на DOM.RIA призначена для часткової автоматизації процесу завантаження оголошень на сайт і доступна тільки для комерційних користувачів сайту, які використовують пакети "Персональний", "Корпоративний", "Персональний для банків», «Корпоративний для банків» і «Перевірені квартири».

Дана послуга дозволяє значно скоротити час і сили витрачені на публікацію оголошень. Одночасно подібним способом рекомендуємо завантажувати не більше 100 оголошень.

В меню "Мої оголошення" виберіть розділ "Імпорт оголошень". На сторінці імпорту виберіть "Excel-завантаження".Також тут Ви зможете зробити покрокові дії для масового завантаження оголошень на сайт.

Завантажте зразок Excel-таблиці для заповнення даних по оголошенням. У збережену таблицю внесіть інформацію про об'єкти нерухомості, що додаються (див. Правила заповнення Excel-файлу).

Із запропонованих полів "Область" і "Місто" виберіть місце розташування Ваших об'єктів нерухомості.

Далі, натисніть кнопку "Вибрати файл".

Зверніть увагу! Відразу після натискання кнопки "Вибрати файл" автоматично почнеться завантаження Excel файлу.

Кожен рядок таблиці після завантаження перетвориться в оголошення на DOM.RIA. Далі, в розділі "Мої оголошення" - "Опубліковані", Ви зможете редагувати, прикріплювати фото, змінювати опис і основні характеристики об'єкта, піднімати оголошення в пошуку. Термін публікації - один місяць.

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, Ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Служба турботи про користувачів RIA.com
Служба турботи
про користувачів RIA.com 24/7
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.