Довідковий центр AUTO.RIA.com

Рус Укр
Назад

Чому є посилання, які безпосередньо ведуть на сайти салонів?

При роботі на сайті AUTO.RIA, з розділом Нові авто, за деякими посиланнями і оголошенням Ви можете переходити безпосередньо на сайт автосалонів. Дані переходи обумовлені тим, що ми бажаємо надати нашому користувачеві більш детальну і повну інформацію по тому транспортному засобу, що він шукає. На сторінці сайтів Автосалонів представлено більш широке і повний опис потрібного автомобіля.

Сторінки з можливістю переходу на сайти Салонів:

Сторінка пошуку нових авто - Результати пошуку

Коли Ви шукаєте новий автомобіль - в результатах пошуку, при кліці на оголошення будете переміщені на сторінку з описом характеристик і особливостей даної моделі.

трафикогенерация результаты поиска.jpg

Розділ новин

Якщо читаєте новину по цікавить Вас марці автомобіля, праворуч на екрані, в бічному інформері будуть відображатися пропозиції щодо нових автомобілів даного напрямку. При кліці на зображення транспортного засобу Ви будете переміщені на сторінку з більш детальним описом.

трафикогенерация новости.jpg

Розділ авто з Європи

Коли Ви робите пошук по пропозиціях нових авто, на кінцевій сторінці перегляду оголошень, внизу, є можливість ознайомитися зі схожими автомобілями даної марки.

трафикогенерация европа.jpg

Якщо у Вас виникають труднощі на будь-якому етапі роботи з сайтом, Ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Служба турботи про користувачів RIA.com
Служба турботи
про користувачів RIA.com 24/7
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.