Довідковий центр AUTO.RIA.com

Рус Укр
Назад

Як користуватись Промо-рахунком?

Промо рахунок — це Ваш віртуальний гаманець для придбання рівнів ТОП і підняття авто в пошуку.

Скористатись коштами з Рахунку Ви можете для підняття оголошень у ТОП пошуку. Для цього серед авто, які ви розміщуєте на AUTO.RIA, виберіть те, яке хочете підняти вище в пошуку й натисніть під ним кнопку "Підняти в ТОП".

Виберіть усі необхідні параметри підняття (рівні та період), після чого натисніть кнопку "Сплатити з Промо-рахунку". Необхідна сума буде списана з вашого Промо-рахунку.

У разі, якщо коштів на рахунку недостатньо для просування на бажану позицію в пошуку, оплата здійснюється наступним чином:

  • натисніть кнопку "Сплатити";
  • для Вас буде сформовано спеціальний рахунок на суму необхідної доплати (різницю між сумою замовлення і залишком на рахунку просування);
  • виберіть зручний спосіб оплати і, дотримуючись інструкцій, оплатіть рахунок.

Після підтвердження оплати ваше авто підныметься в ТОП пошуку.

Зверніть увагу: на момент надходження суми доплати і при відсутності необхідного залишку на Промо-рахунку грошові кошти будуть повернуті на Особистий рахунок.

Інформацію про стан балансу та історію поповнення Промо-рахунку на Вашому акаунті дивіться тут.

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з AUTO.RIA, Ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через форму, яка знаходиться внизу сторінки або у розділі "Потрібна допомога?" мобільного додатку AUTO.RIA.

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.