Довідковий центр AUTO.RIA.com

Рус Укр
Назад

Як купувати рівні ТОП зі знижкою

Піднімати Ваші авто на AUTO.RIA вигідніше за допомогою пакетів просування. Замовляючи пакет, Ви поповнюєте Промо-рахунок на Вашому акаунті. Використовуйте зараховані кошти і бонус у будь-який момент для підняття пропозицій у результатах пошуку.

Щоб придбати пакети рівнів ТОП, знайдіть у Особистому Кабінеті відображення свого Промо-рахунку й натисніть кнопку "Поповнити".

Серед пакетів "Старт", "Прогрес", "Актив", "Бізнес" виберіть той, який підходить Вам, і натисніть "Замовити".

На сторінці зі сформованим рахунком виберіть зручний спосіб і, дотримуючись інструкції, здійсніть оплату. Промо-рахунок  на Вашому акаунті буде поповнено на відповідну суму (з бонусом).

Тепер Ви можете купувати рівні ТОП для Ваших авто і просувати їх у результатах пошуку — при замовленні послуги просто підтвердіть списання коштів з Рахунку.

Про розподіл коштів:

Ви можете розподіляти кошти на свій розсуд в будь-який період часу. Наприклад, 500 гривень (без урахування бонусів) у пакеті "Старт" це можливість підняти пропозицію на:

  • 5 рівень ТОП на 10 днів
  • 10 рівень ТОП на 5 днів
  • 50 рівень ТОП на 1 день

Зверніть увагу: кошти на Вашому Рахунку просування зберігаються до повного їх використання.

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, Ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.