Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Дублювання перевірених пропозицій

Користувач, який замовляє перевірку нерухомості, має можливість продублювати перевірене пропозицію на аккаунт свого колеги.

Для замовлення дубльованого пропозиції, користувачеві необхідно:

  • Повідомити Інспектору RIA на яку реєстрацію додатково необхідно продублювати пропозицію (id пропозиції/контактні дані користувача);

  • Надіслати письмове звернення на пошту 360@ria.com (Обов'язково вказується id об'єкта, який перевірявся і id об'єкта/об'єктів - в які необхідно продублювати інформацію);

  • Звернутися до персонального менеджера і надати йому необхідну інформацію про дублювання пропозицій.

Продублювати пропозицію можна протягом 1 місяця, після перевірки. По закінченню цього терміну, для дублювання пропозиції Інспектор RIA повинен повторно здійснити виїзд на об'єкт.

Вартість 1-ї заявки на дубль одного об'єкта дорівнює замовлення 1-й нової перевірки. Без наявності доступної перевірки, пропозиція не може бути продубльовано.

Інформація в реченні-дублі повинна повністю повторювати інформацію оригінального пропозиції. Якщо будь-яка інформація (крім опису і ціни) змінюється в процесі дублювання - таку пропозицію позбавляється статусу "Перевірено".

Внесення інформації в дубльоване пропозицію відбувається протягом 2-3-х робочих днів після відправки заявки.

 

 

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Служба турботи про користувачів RIA.com
Служба турботи
про користувачів RIA.com 24/7
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.