Довідковий центр DIM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Терміни присвоєння статусу Перевірено та Перевірено МАХ

Термін присвоєння статусу Перевірено МАХ

Після проведення перевірки інспектором RIA, статус Перевірена квартира МАХ присвоюється оголошенню наступного робочого дня.

Умови присвоєння статусу Перевірено МАХ:

  • Якщо на момент перевірки оголошення ще не було створене — Інспектор самостійно опублікує оголошення й надасть йому статус Перевірено МАХ. 

Терміни присвоєння статусу Перевірена квартира 

Після проведення перевірки по відеодзвінку та відео у застосунку DIM.RIA, оголошення протягом години отримує статус Перевірена квартира. 

Умови присвоєння статусу Перевірено:

  • Якщо до проведення перевірки оголошення знаходиться в Чернетках або Архіві, опублікуйте його й після цього воно отримає статус Перевірено. 
  • Для присвоєння статусу оголошення має бути створеним та активним на DIM.RIA. Якщо оголошення ще не опубліковане — створіть його. Після цього необхідно:
    • надіслати лист на пошту 360@dim.ria.com. В темі листа зазначте ID оголошення, а в тексті — напишіть «Надайте статус Перевірено для щойно доданого оголошення, перевірку проводили 12 вересня». 
    • або ще раз залишити заявку на перевірку на цьому оголошенні. У коментарі напишіть, що перевірка вже відбулась і дату.  
  • Оголошення має містити достатню кількість фото, які відповідають об'єкту на відео. Мінімально необхідну кількість фото для кожного типу нерухомості дивіться за посиланням.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.