Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Як просувати пропозиції за ставкою

Щоб регулювати кількість вхідних дзвінків від покупців, користувачі з розміщенням на «Дзвінках» мають можливість змінювати ціну за дзвінок. Чим вища ставка — тим більше дзвінків. 

Аби розміщувати свої пропозиції на кращих позиціях, встановіть вищу ціну за дзвінок у розділі Управління аукціоном в Бізнес-кабінеті. Найбільшу кількість дзвінків отримують користувачі з максимальною ставкою по ринку

Ви можете змінити ціну за дзвінок одразу для всіх оголошень, або лише для окремої групи пропозицій. Для зміни ставки для усіх пропозицій достатньо обрати ціну та натиснути кнопку «Застосувати». 

Натиснувши кнопку «Створити просування», ви зможете створити окрему групу пропозицій та встановити для неї спеціальну ціну за дзвінок. Дзвінки від покупців по обраних пропозиціях будуть тарифікуватись за новою ставкою, яку ви встановили для групи.

Користувачам з великою кількістю пропозицій зручно створювати декілька груп пропозицій та встановлювати для них різну ціну за дзвінок. Це дозволить пріоритезувати пропозиції за терміновістю укладання угоди. Аби швидко знайти необхідні пропозиції та створити нову групу, скористайтеся фільтрами.

Створену групу можна редагувати — додавати нові та видаляти неактуальні оголошення, або ж повністю видалити групу пропозицій. 

Якщо додані в групу пропозиції з часом будуть перенесені в Архів, відповідні оголошення будуть автоматично видалені з групи. Група також видаляється, коли закінчується строк дії пакета.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Служба турботи про користувачів RIA.com
Служба турботи
про користувачів RIA.com 24/7
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.