Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Як збільшити кількість дзвінків за допомогою ставки

Щоб регулювати кількість вхідних дзвінків від покупців, користувачі з розміщенням на Дзвінках мають можливість змінювати ціну за дзвінок. Чим вища ставка — тим більше дзвінків. 

Аби розміщувати свої пропозиції на кращих позиціях, встановіть вищу ціну за дзвінок у розділі Управління аукціоном в Бізнес-кабінеті. Найбільшу кількість дзвінків отримують користувачі з максимальною ставкою по ринку

Змінити ціну за дзвінок можна:

✔️ одразу для всіх оголошень, 

✔️ для оголошень у групі. 

Для зміни ставки для усіх пропозицій достатньо встановити ціну та натиснути кнопку Змінити ставку.

Натиснувши кнопку Створити нову групу просування, ви зможете створити окрему групу пропозицій та встановити для неї спеціальну ціну за дзвінок, яка відрізняється від поточної ставки.

Вхідні дзвінки щодо нерухомості в групі будуть тарифікуватись за новою ставкою, яку ви встановили для цієї групи.

Користувачам з великою кількістю пропозицій зручно створювати декілька груп пропозицій та встановлювати для них різну ціну за дзвінок. Це дозволить пріоретизувати пропозиції, та продавати швидше ті об'єкти, які потрібно.

Створену групу можна редагувати — додавати нові та видаляти неактуальні оголошення, або ж повністю видалити групу пропозицій. Також її можна вимикати на необхідний період. 

Якщо додані в групу оголошення будуть перенесені в Архів, їх буде автоматично видалено з групи. Група також видаляється, коли закінчується строк дії пакета.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.