Довідковий центр RIA.com

Рус Укр
Назад

OPLATY.RIA.com - Оплачені рахунки

У розділі "Моє меню" - "Комерційні сервіси" можете ознайомитися з інформацією про оплачені рахунки по вашій сторінці, а саме: кількість замовлених сервісів, назва кожного з них, сума, дата рахунку та оплати. У рядку “Оплачені сервіси” після кількості рахунків знайдіть та натисніть  напис “Дивитись”

 

У новому вікні OPLATY.RIA.com побачите список сформованих та оплачених вами рахунків на цій сторінці реєстрації на всіх проектах RIA.

Спочатку дані розташовані в хронологічній послідовності. За допомогою фільтра є можливість відсортувати рахунки за проектами, сервісами та способами оплати. 

Отримати більш детальну інформацію про рахунок, а також сплатити його ще раз можна при натисканні на відповідні посилання “Докладніше” та “Оплатити”, які знаходяться в рядку кожного рахунку під описом замовленого сервісу.

 

Якщо у вас виникають питання на якомусь етапі роботи з сайтом, звертайтесь до Служби турботи про користувачів через спеціальну форму звернень, що знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді допомогти.

 

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.