Довідковий центр RIA.com

Рус Укр
Назад

Як скористатися пошуком на сайті?

Для швидкого і зручного пошуку необхідного Вам товару або послуги серед усього розмаїття пропозиції Ви можете скористатися формами пошуку представленими на сайті RIA.com.

Також важливо розуміти принципи роботи і сортування пропозицій в пошуку:

 • за замовчуванням оголошення в пошуку упорядковано відповідно до рівнями ТОП;
 • для всіх категорій крім "Послуги", "Робота" і "Допомога" працює така логіка: в видачу потрапляють оголошення з обраного регіону, а також оголошення з інших регіонів, в яких обрана служба доставки (тільки не самовивезення).

На сайті існують такі форми пошуку:

 • Пошукова панель;

 • Розширена форма пошуку;

 • Бічний фільтр в результатах пошуку;

Розглянемо більш детально як ефективно користуватися кожної з форм пошуку RIA.com.

Пошукова панель. Ви можете побачити на головній сторінці сайту, на сторінках каталогу, в результатах пошукової видачі, а також на кінцевій сторінці перегляду оголошень. Це текстове поле, з можливістю переходу на розширену форму пошуку. При прокручуванні сторінки пошук завжди знаходиться у верхній частині екрану.

У розширеній формі пошуку Ви можете більш детально вказати необхідні параметри щоб впорядкувати потрібні Вам товари. Є можливість шукати також:

 • по текстовим запитам - вибираючи, в заголовку або в описі будуть фільтруватися дані. Так, при виборі "шукати в заголовку" Вам буде надано перелік оголошень містять пошукове слово і його похідні (однокореневі).

 • по опціях характеристик товарів / послуг - поля для вибору цих даних будуть відкриватися в міру заповнення Вами інформації про продукт, який Ви пропонуєте;

 • по ціновому діапазону - вкажіть вартість потрібного товару в межах від і до у відповідних полях;

 • місцерозташування товарів - виберіть серед запропонованого переліку область і місто, також, Ви можете вказати кілька населених пунктів для пошуку, для цього натисніть кнопку "Додати ще місто";

 • періоду подачі оголошень - є можливість відсортувати оголошення по даті додавання;

 • наявності фото або відео - поставте позначку напроти пунктів "Тільки з фото" або "Тільки з відео";

 • впорядкувати за зростанням вартості товару або навпаки - поставте позначку напроти потрібного варіанту.

Вибравши важливі для Вас критерії натисніть кнопку "Пошук".

Запропоновані результати пошукової видачі можна відсортувати за допомогою бокового фільтра. Необхідно вибрати уточнюючі опції пошуку для отримання потрібних Вам результатів.

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, Ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді Вам допомогти.

 

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.