Довідковий центр RIA.com

Рус Укр
Назад

Які дзвінки оплачуються?

Купуючи послугу "Дзвінки на RIA.com", ви платите тільки за унікальні* дзвінки.

Інакше кажучи, якщо клієнт, з яким ви спілкувалися вчора, передзвонює, щоб уточнити деталі попередньої розмови, це не унікальний дзвінок і ви за нього не платите.

Чи оплачуються пропущені дзвінки?

Дзвінки, пропущені в неробочі дні або неробочий час, не оплачуються. Унікальний дзвінок, прийнятий в неробочий час, оплачується з вашого бюджету дзвінків.

Дані про свій робочий графік продавець заповнює на сторінці інтернет-магазину.

Дзвінки, пропущені в робочий час, оплачуються (в тому числі й дзвінки зі статусом "Лінія зайнята").

Чи повинен я платити, якщо, наприклад, абонент помилився номером?

Якщо вам телефонують і пропонують послуги страхування/доставку води/кредит і т.д., ви можете оскаржити такий дзвінок (для того, щоб повернути за нього гроші) в розділі "Журнал дзвінків".

Щоб повернути кошти за дзвінок, потрібно вибрати цей дзвінок в "Журналі дзвінків" і натиснути "Оскаржити дзвінок", після чого він повторно потрапляє на модерацію. У разі, якщо кошти були зняті помилково, вони обов'язково повернуться в бюджет дзвінків. Термін оскарження дзвінка - 14 днів

Тарифікація дзвінків в державні вихідні

Державні вихідні, які припадають на робочий день тижня прирівнюються до вихідного. Про те які саме дні будуть державними вихідними продавці попереджуються завчасно за допомогою повідомлень на сайті.

Для роботи в державний вихідний в особистому кабінеті в розділі інтернет-магазин потрібно поставити відмітку "Працюю в державний вихідний".

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.