Довідковий центр RIA.com

Рус Укр
Назад

Автоматичне просування оголошень комерційних клієнтів

Для всіх Клієнтів, які розміщують інтернет-магазин у категорії Запчастини, працює автоматичне просування оголошень у пошуку. Кожен день система автоматичного просування буде вибирати по 100 кращих оголошень кожного продавця у кожній рубриці (рубрика — це запчастина: двигун, фара, бампер, стартер...) і піднімати їх у пошуку (нарахуванням рівнів ТОП і оновленням дати додавання).

Що впливає на місце оголошення в пошуку?

На місце ваших оголошень у пошуку впливають такі параметри:

  • Якість наповнення оголошень. Чим більший % якості вашого оголошення, тим вище коефіцієнт ви отримаєте. Максимальний коефіцієнт в оголошень з 100% якістю наповнення.
  • Частота відповідей на дзвінки. Як присвоюється статус частоти відповідей на дзвінки дізнайтеся тут: https://help.ria.com/uk/index.php?/Knowledgebase/Article/View/844/172
  • Ставка за дзвінок. Для кожної запчастини ви можете вказувати свою ставку за дзвінок - для двигунів одна, для бамперів інша. Управління ставками за дзвінок є для вас в розділі «Аукціон». Детальна інформація про роботу з розділом «Аукціон» ви можете прочитати тут: https://help.ria.com/uk/index.php?/Knowledgebase/Article/View/850/172

Кожен з цих параметрів має свою питому вагу. При цьому на позицію оголошення сумарно впливають всі параметри. Оголошення з низькою якістю наповнення і низькою частотою відповіді на дзвінки можуть отримувати менше дзвінків навіть при високій ставці за дзвінок.

Що робити, щоб отримувати більше дзвінків, ніж конкуренти?

  1. Якісно наповнювати оголошення. Заповнити більше параметрів, щоб отримати більше відкриттів номерів телефону від зацікавлених покупців
  2. Приймати всі дзвінки в робочий час
  3. Піднімати ставку за дзвінок в розділі «Аукціон»

Якщо ви хочете самостійно просувати оголошення, які не просувались автоматично, скористайтесь комерційними пакетними пропозиціями:

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Служба турботи про користувачів RIA.com
Служба турботи
про користувачів RIA.com 24/7
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.