Довідковий центр RIA.com

Рус Укр
Назад

Налаштування курсу валют

Всі користувачі сайту RIA.com можуть встановлювати власний курс валют для долара і євро.

Дана опція буде корисною, якщо поточний курс НБУ і його коливання вас не влаштовують і ви хочете закріпити фіксовану ціну на свій товар або послугу. Такий курс можна встановити для однієї або двох валют відразу.

Як вказати свій курс валют?

У розділі "Особистий кабінет", ліворуч, натисніть "Налаштування" - "Курс валют". Виберіть курс якої валюти ви хочете змінити - USD (долар) або EUR (євро) і відзначте пункт "Власний курс".

У спеціальному полі вкажіть бажаний курс, натисніть "Зберегти". На екрані з'явиться спливаюче вікно для підтвердження нового курсу для ваших оголошень - натисніть "Перерахувати".

Перерахунок вартості запускається відразу, оголошення з новими цінами ви побачите через кілька хвилин.

При цьому, перерахунок відбувається у фоновому режимі - не потрібно залишені на даній сторінці - можете продовжувати роботу з сайтом далі без втрати часу.

Зверніть увагу:

Ви можете переключитися на автоматичний курс (курс НБУ) в будь-який момент, просто поставивши позначку в даному розділі.

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.