Довідковий центр RIA.com

Рус Укр
Назад

Поле "Ціна" в оголошеннях на RIA.com

Поле "Ціна" має цілий ряд додаткових інструментів, які допоможуть вказати точну вартість. Вносити зміни в поле "Ціна", а також уточнювати чи можливий торг можете при додаванні або редагуванні публікації - на 1-му кроці.

В обов'язковому полі "Ціна" рекомендуємо вказувати точну вартість товару або послуги. Оголошення з точною ціною викликають більше переглядів і дзвінків. Ви можете вказати тільки ціле число (без крапок, ком - тобто копійок).

Торг (не обов'язкове поле) - якщо при здійсненні угоди вартість може змінитися, повідомте про це потенційним покупцям встановивши "торг". Можливість торгу відображається на сторінці перегляду оголошення та в розділі "Моє меню".

Встановити ціну від (не обов'язкове поле) - встановлюйте "ціну від" якщо точну вартість вказати неможливо або це вимагає індивідуального підходу і уточнень. Ця функція працює для категорій "Послуги" і "Робота".

Договірна ціна - ви можете вказати договірну вартість в оголошеннях категорії послуг - для цього необхідно встановити галочку в поле договірна при додаванні / редагування оголошення.

Зверніть увагу: оголошення з договірною ціною привертають менше уваги і як результат приносять вам менше дзвінків.

Одиниця виміру (не обов'язкове поле) - для оголошень категорій Послуги і Робота ви можете вказати точну вартість вибравши одиницю виміру (м, шт).

Валюта - якщо ваш товар або послуга прив'язані до курсу валют - ви можете вказати вартість в доларах або євро. Вартість на сайті буде відображатися в гривнях, але перераховуватись згідно з курсом НБУ.
 

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.