Довідковий центр RIA.com

Рус Укр
Назад

Як підняти оголошення в пошуку

Щоб ваше оголошення було вище в пошуку і ви отримували більше дзвінків від потенційних покупців - піднімайте свій товар за допомогою послуги просування рівні ТОП.

Придбати дану послугу ви можете:

  • в розділі "Особистий кабінет" - "Мої оголошення" - кнопка "Підняти в ТОП"

  • над пошуковою видачею оголошень блок з кнопкою "Підняти оголошення в пошуку"

  • на сторінці перегляду оголошення над фото є можливість підняти в пошуку - при натисканні відповідної плашки з'являється меню з вже обраними умовами просування;

На екрані з'явиться вікно "Підняти оголошення в пошуку". Виберіть потрібний номер рівня ТОП, орієнтуючись на прогнозовану позицію в пошуку.

У Вас є можливість вказати період просування від одного дня до місяця.

Також рекомендуємо при піднятті оновлювати дату публікації оголошення, тому що пропозиції з однаковою кількістю рівнів ТОП сортуються за датою додавання.

Визначивши всі необхідні параметри підняття натисніть "Оплатити безпечно" і в вікні, що з'явиться, виберіть найбільш зручний спосіб для здійснення оплати.

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, Ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.