Довідковий центр AUTO.RIA.com

Рус Укр
Назад

Що таке публікація? Умови публікації на AUTO.RIA

Публікація оголошення на AUTO.RIA — це розміщення однієї пропозиції продажу строком на 30 днів. Якщо оголошення публікується повторно, то автоматично оновлюється і дата його публікації.

Публікація безкоштовна при дотриманні наступних правил:

1. Легкове авто з вказаним VIN-кодом (виняток — авто до 1980 року випуску);

2. Продавець не використав безкоштовну публікацію для іншого авто протягом останніх 6 місяців;

3. Авто не продавалось іншим продавцем протягом останніх 6 місяців;

Також безкоштовна публікація доступна при продажу мототехніки, причепів, автобусів, автобудинків, водного та повітряного транспорту.

Публікація платна:

  • Для вантажівок, спец- сільгосптехніки — 200 грн за пропозицію.

Якщо продавець продає авто у регіоні, де ведуться бойові дії: Чернігівська, Харківська, Сумська, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська та Херсонська області — він може публікувати без додаткових обмежень всю техніку та авто з VIN-кодом.

Інші умови публікації авто на AUTO.RIA:

  • Вартість платної публікації плаваюча й залежить від вартості авто: до $999 — 100 грн, $ 1000-$1 999 — 150 грн, $2000-$4 999 — 200 грн, $5 000-$9 999 — 250 грн, $10 000-$19 999 — 300 грн, $20 000-$49 999 — 500 грн, понад $50 000 — 750 грн;

  • Протягом терміну публікації оголошення можна переміщати в "Архів" та відновлювати з "Архіву" безкоштовно;

  • Публікацію можна використовувати для оновлення дати вже опублікованого оголошення. Для цього потрібно опублікувати його повторно (переопублікувати);

  • При повторній публікації (переопублікаціі) Ви можете налаштовувати і видаляти з оголошення інформацію про перегляди, торгах, обмінах і коментарях;

  • По закінченні терміну публікації, оголошення можна відновити з "Архіву". Для цього потрібно використовувати повторну публікацію.

Зверніть увагу: підняття за допомогою рівнів ТОП не впливає на термін розміщення оголошення на AUTO.RIA.

Якщо у вас виникли питання, зверніться, будь ласка, до нашої Служби турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки. 

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.