Довідковий центр AUTO.RIA.com

Рус Укр
Назад

Розділ сповіщень

При роботі на AUTO.RIA важливо бути в курсі всіх подій, які відбуваються з Вашим акаунтом — чи був доданий коментар до авто, як відповів продавець на Вашу пропозицію обміну, нагадування про спливаючі терміни розміщення авто, тощо.

В "Особистому кабінеті" Ви побачите розділ "Сповіщення". Він призначений для інформування про події, які стосуються ваших авто і діяльності на AUTO.RIA.

Залежно від ступеня важливості повідомлення в розділі "Сповіщення" діляться на 3 типи — "Екстренні", "Важливі" та "Інформаційні".

  • "Екстрені" — сповіщення про настання подій, що вимагають від Вас активних дій (авто переміщено в "Архів", закінчився термін публікації в ТОП, закінчився строк дії комерційного пакету, тощо)

  • "Важливі" — тип сповіщень, які попереджають Вас про настання важливих подій (відхилили Вашу пропозицію обміну, до завершення терміну публікації залишилось 3 дні, закінчується дія комерційного пакету, тощо)

  • "Інформаційні" — сповіщення, що повідомляють про зміни на AUTO.RIA (розміщений коментар до авто, розміщення пропозиції, Ви запропонували обмін, підписка на пошук, продовження терміну публікації комерційного пакету)

Зверніть увагу: сповіщення старше 4-х місяців автоматично видаляються і Ви можете з ними ознайомитися у "Архіві".

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з AUTO.RIA, звертайтесь до нашої Служби турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.