Довідковий центр AUTO.RIA.com

Рус Укр
Назад

Переопублікація оголошення. Як підключити та налаштувати автоматичну повторну публікацію?

Переопублікація оголошення - це оновлення дати раніше доданого оголошення з продовженням терміну публікації на місяць.

У розділі "Особистий кабінет" - "Опубліковані" знайдіть кнопку "Переопублікувати". Далі на 3-му кроці оголошення, якщо бажаєте, відзначте пункт "Видалити торги, обміни, коментарии і статистику переглядів" і внизу сторінки натисніть кнопку "Оплатити і опублікувати повторно". Термін повторної публікації можна налаштовувати вручну - від 1 до 3-х місяців.

На сайті є можливість налаштувати автоматичну повторну публікацію. Таким чином оголошення на сайті буде продовжуватися автоматично - без Вашої участі і по закінченню терміну публікації - не буде переміщено в архів.

Як підключити та налаштувати автоматичну повторну публікацію (АПП)?

АПП на сайті можна налаштувати кількома способами:

спосіб 1

Розділ "Особистий кабінет" - "Опубліковані"

Натисніть кнопку "Повторна публікація виключена" під час перегляду оголошення в розділі "Опубліковані", після натискання у Вас з'явиться спливаюче вікно "Налаштування" - відзначте необхідні параметри і натисніть "Зберегти".

Зверніть увагу: Ви можете заощадити час пропонується визначити установки автоматичної повторної публікації для кожного нового оголошення, зазначивши галочкою пункт "Застосовувати ці настройки для всіх нових оголошень".

спосіб 2

На сторінці перегляду оголошення в повноекранному режимі

При відкритті оголошення на весь екран, у верхній частині сторінки Ви побачите блок з інформацією про Ваш оголошенні. Натисніть кнопку "Повторна публікація виключена", далі як описано в 1-м способі.

Зверніть увагу: при переопублікаціі, рівні ТОП, які були придбані раніше для оголошення, залишаються в тій кількості, що і були до поновлення дати.

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, Ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді Вам допомогти. обнулить просмотры обновить обявление

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.