Довідковий центр AUTO.RIA.com

Рус Укр
Назад

Як користуватись Аукціоном дзвінків?

На AUTO.RIA є кілька варіантів розміщення та продажу автомобілів. Один із них — розміщення за умовами пакету «Авто під замовлення». Цей пакет передбачений для компаній, які займаються продажем нерозмитнених автомобілів або авто, які знаходяться не в Україні. При цьому компанії платять тільки за дзвінки покупців, всі публікації та просування в ТОП пошуку для них безкоштовні.  

При такому розміщенні налаштувати продажі під свої потреби можна на сторінці управління Аукціоном дзвінків. Вона знаходиться в Особистому кабінеті у розділі «Моя компанія».

В розділі «Управління аукціоном» можна аналізувати статистику дзвінків, а також насиченість ринку — співвідношення усіх ваших авто чи тільки обраних марок/моделей до всіх подібних пропозицій які продаються на даний момент в Україні.

Також в «Управлінні аукціоном» можна підняти ціну дзвінків, які ви отримуєте від покупців. Її розмір враховується у формулі просування авто на рівні з наявністю фотографій та описом пропозиції. Чим вища ціна дзвінка — тим вище можливий рівень ТОП для оголошення нарахує система. Відповідно, тим вище пропозиція буде в пошуку, тим більше покупців її побачать, і тим швидше ви продасте авто.

Для цього у блоці «Мої пропозиції» виберіть автомобіль та навпроти вартості дзвінка натисніть кнопку «Змінити». 

У вікні, що з’явиться, за допомогою кнопок «+» і «-» вкажіть вашу нову ставку за дзвінок та натисніть кнопку «Застосувати».

Таким чином, ви самі регулюєте ціну дзвінка по кожному окремому авто та вирішуєте, яке з них отримає більше уваги покупців та продасться швидше.

Зверніть увагу! Інші продавці теж можуть перебивати вашу ставку й піднімати свої авто вище ваших. Щоразу, коли вашу ставку перебивають, AUTO.RIA інформуватиме вас про це спеціальними сповіщеннями.

 

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.