Довідковий центр AUTO.RIA.com

Рус Укр
Назад

Автодилер

Гарна новина для автодилерів і компаній, які займаються продажем б / у автотранспорту - AUTO.RIA надає площадку розміщення Ваших пропозицій для багатомільйонної аудиторії відвідувачів сайту. (Див. Як замовити і оплатити пакет "Автоділер")

Переваги розміщення:

 1. Розміщення в каталозі "Автодилери України":
  1. створення мінісайт - персональний інтернет-ресурс на базі AUTO.RIA стане візитною карткою Вашої компанії і дозволить представити весь модельний ряд в одному місці.
  2. персональна сторінка, яка зможе розповісти про Ваш діяльності та місцезнаходження, а також ознайомити з модельним рядом представлених автомобілів.
 2. Привабливі оголошення:
  1. виділене оголошення в пошуку: логотип з посиланням на персональну сторінку, телефон, велике фото, плашка "Автоділер";
  2. знижка 5% або 10% в залежності від пакета;
  3. розміщення на понад 100 сайтах-партнерах - Ваша пропозиція отримає додаткові перегляди і аудиторію потенційних покупців;
 3. Управління Вашою компанією на сайті:
  1. Групові операції: підняття, переопублікація, видалення;
  2. Статистика відвідуваності і переглядів публікацій - так Ви зможете відслідковувати ефективність розміщення пропозицій на нашому сайті;
 4. Адаптивність. Ваші пропозиції зможуть переглядати користувачі з різних пристроїв: планшетів, ноутбуків, мобільних.
 5. Додаткові можливості:
  1. реклама - можливість розміщувати банери на сайті зі знижкою;
  2. унікальний контент - акції, активне використання соц. мереж для розширення аудиторії сайту;
  3. консультації персонального менеджера по усіма додатковими питаннями;

Особливості розміщення

Сайт AUTO.RIA.com пропонує Вам два варіанти розміщення компанії: "Стандарт" і "Преміум". Детально ознайомитися з перевагами кожного з пакетів Ви зможете на сторінці додавання компанії.

Зверніть увагу: чим більше період співпраці Ви вибираєте, тим більша знижка на придбання пакета.

Як замовити і оплатити:

КРОК 1

Знайдіть оптимальний варіант розміщення, а також період співпраці і натисніть кнопку "Замовити".

Далі у Вас на екрані з'явиться спливаюче вікно зі сформованим рахунком на придбання пакета "Автодилер". Вам слід вибрати найбільш зручний спосіб для оплати, клікнути на відповідний значок і зробити.

КРОК 2

Далі, слід заповнити інформацію про Вашу компанію. Ви можете зробити це самостійно або скориставшись допомогою персонального менеджера AUTO.RIA.com, який зв'яжеться з Вами після здійснення оплати.

КРОК 3

Отримавши всю необхідну інформацію Ваш персональний менеджер розміщує її на сайті і активує пакет "Автоділер". Таким чином Ваш он-лайн салон з продажу автотранспорту створений.

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, Ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Служба турботи про користувачів RIA.com
Служба турботи
про користувачів RIA.com 24/7
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.