Довідковий центр AUTO.RIA.com

Рус Укр
Назад

Рекомендації щодо успішного додавання авто на AUTO.RIA

Ми хочемо, щоб сайт AUTO.RIA був зручним і корисним як для покупців, так і для продавців.

У цій статті Ви знайдете поради про те, як створити оголошення, яке успішно пройде модерацію і вигідно представить ваш автомобіль серед інших, а також чого робити не треба.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Перше, що бачить користувач - Марка/Модель/Рік випуску авто в заголовку оголошення. Тут все повинно бути просто і прозоро - інформацію потрібно вводити згідно даних техпаспорта.

Чужі знімки або зображення з логотипами, позначками інших ресурсів, контактними даними, будуть видалятися. Нам важливо надати користувачам AUTO.RIA перевірені, достовірні оголошення. Розміщуйте реальні фотографії свого авто.

В описі детально розкажіть про свій транспорт: вкажіть всі деталі і переваги. Чесно вказавши в тексті технічні особливості авто, можете розраховувати на інтерес і довіру реальних клієнтів.

Порада від AUTO.RIA: постарайтеся відзначити відповідні опції на 2-му кроці додавання - ця інформація буде відображатися в детальному описі і, крім того, враховується при пошуку.

Контактні дані вказуйте тільки в розділі "Моя анкета". Також поспішіть підтвердити, що телефон і email реальні і діючі.

Не додавайте один і той же автомобіль декілька разів. Кожне оголошення на сайті має бути унікальним. Один об'єкт - одне оголошення.

Вказуйте достовірну вартість авто, а не умовні суми.

ЗАБОРОНЕНО правилами сайту:

Автомобілі з явно заниженою ціною. Подібні оголошення сприйматися модераторами як завідомо неправдиві, які можуть ввести в оману користувачів сайту, тому підлягають видаленню з метою запобігання шахрайству.

Розміщувати запчастини та комплектуючі до транспортних засобів на сайті AUTO.RIA заборонено (до категорії таких товарів належать кузов без коліс, частково укомплектовані автомобілі під розбирання, шини, диски та інше).

Порада від AUTO.RIA: на сайті RIA.com є спеціальний розділ "Запчастини", де Ви зможете розмістити оголошення подібного роду в спеціальних каталогах або створити онлайн магазин автотоварів.

"Без документів"/"Двійник"/"Чи не знімається з обліку" - таким автомобілям не місце на сайті AUTO.RIA. Оголошення про продаж авто обов'язково повинні відповідати законодавству України.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Служба турботи про користувачів RIA.com
Служба турботи
про користувачів RIA.com 24/7
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.