Довідковий центр AUTO.RIA.com

Рус Укр
Назад

Як увімкнути і налаштувати обмін авто

Увімкнути і налаштувати блок "Обміни" Ви можете при додаванні/редагуванні пропозиції. Поставте відмітку напроти пунктів "Можливий обмін на автомобіль" і перед Вами відкриється додаткова форма, де можна уточнити бажані деталі обміну.

В полі "Тип обміну" вкажіть чи розраховуєте Ви на доплату, вибравши один з пунктів: "Моя доплата", "Ваша доплата", "Рівноцінний обмін".

Пункти "Категорія", "Марка/модель" і "Рік випуску" дозволяє обмежити пропозиції обмінів користувачів по цікавлять Вас параметрами транспортних засобів. Так, наприклад Ви можете вибрати один або кілька автомобілів які Ви бажаєте отримати взамін свого — решту пропозицій ви просто не будете отримувати.

Якщо ви поставите відмітку навпроти пункту "Можливий обмін на нерухомість", то користувачі зможуть залишати посилання на оголошення про продаж об'єктів нерухомості на DIM.RIA.

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з AUTO.RIA, Ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу странцу.

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.