Довідковий центр AUTO.RIA.com

Рус Укр
Назад

Чому оголошення не бере участі в пошуку?

Не рідко виникають ситуації, коли користувач додавши оголошення на сайт, не може знайти його в пошуку. Дана обставина може виникати по одній з наступних причин:

  • Можливо, Ви додали оголошення кілька хвилин тому і інформація ще не встигла оновитися. Оголошення попадає в пошук по закінченню 20 хвилин, після його розміщення на сайті.
  • Параметри, які Ви вказуєте при пошуку, не позначені в оголошенні. Припустимо, Ви намагаєтеся знайти оголошення, вказавши тип кузова (наприклад, Мікроавтобус), а в самому оголошенні тип кузова не обраний, або вказано невірно (наприклад, Легковий фургон). Перевірте, будь ласка, через форму редагування на 1-му кроці додавання оголошення, які дані по своєму транспортному засобу Ви вказали.
  • Термін публікації оголошення завершився і воно переміщено в "Архів".

  •  

    Оголошення видалено модератором по причині невідповідності з "Угодою про надання онлайн-сервісів" або надходження скарг на дане оголошення. Таке оголошення відображається у "Особистому кабінеті" в розділі "Архів"

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, Ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.