Довідковий центр AUTO.RIA.com

Рус Укр
Назад

Політика повернення платежів AUTO.RIA

Всі користувачі AUTO.RIA, які оплатили сервіси RIA.com, мають можливість звернутися до Адміністрації (далі — «Компанія») для повернення коштів у будь-який зручний спосіб.

Рішення про відмову/повернення сплачених коштів приймається виключно Компанією в односторонньому порядку. При прийнятті рішення Компанія керується наступними правилами:

 1. Вартість оплати сервісів може бути повернута користувачеві тільки до моменту їх фактичного надання;

 2. Оплата сервісів, що діють протягом одного дня (наприклад, рівні ТОП), може бути повернута користувачеві тільки протягом години, після їх оплати.

Сума повернення виплачується наступним чином і в таких обсягах:

 1. На Особистий рахунок користувача — 100% від суми, яка підлягає поверненню. Ці кошти можна далі використовувати для оплати будь-яких послуг сайтів і додатків RIA.com;

 2. З Особистого рахунку на банківські реквізити, зазначені користувачем, у розмірі 97% від суми. Повернення можливе лише на ту карту, з якої здійснювалася оплата.

 3. У разі помилкової оплати, наприклад, якщо була спроба оплатити послуги іншої компанії — 100%.

Для повернення коштів необхідно написати заяву:

Підписану заяву потрібно надіслати на електронну адресу 111@ria.com або персональному менеджеру. У листі важливо вказати наступну інформацію:

 • ваш клієнтський номер на AUTO.RIA;

 • сума повернення;

 • дата платежу;

 • МФО банку;

 • ЄДРПОУ банку;

 • назва банку;

 • розрахунковий рахунок (тільки у форматі IBAN)

 • номер банківської карти, з якої було здійснено платіж;

 • індивідуальний податковий номер.

У разі позитивного рішення щодо повернення кошти будуть перераховані на вказані в заяві реквізити протягом від 3 до 30 днів.

Будь-які кошти, надані Компанією в якості бонусу, не можуть бути перераховані (повернуті) на карту, оскільки не є такими, які оплатив користувач.

Якщо у вас виникають питання по роботі з сайтом, зверніться до Служби турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Служба турботи про користувачів RIA.com
Служба турботи
про користувачів RIA.com 24/7
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.