Довідковий центр AUTO.RIA.com

Рус Укр
Назад

Коментарі

Якщо у Вас виникли питання або коментарі до продавця автомобіля - Ви легко зможете дізнатися на них відповідь.
Внизу сторінки перегляду оголошення натисніть зелену кнопку "Додати коментар" і введіть текст в спеціальне поле. Після додавання, натисніть "додати коментар" і ваше повідомлення буде відправлено власникові автомобіля на електронну адресу, а також з'явиться на сайті.

У коментарях заборонено вказувати:

  • інформацію про надання послуг (пригін, замовлення);
  • адреси сайтів, телефони і контактні дані;
  • іншим способом використовувати сайт AUTO.RIA.com для реклами і здійснення будь-яких дій комерційного характеру;
  • нецензурно висловлюватися, ображати користувачів сайту.

Також на сайті є можливість поскаржитися на коментарі, які Ви вважаєте неправдиву або образливим.

Для цього, в правому верхньому куті коментаря натисніть на піктограму дзвіночка, вкажіть причину скарги та Ваш коментар, після чого натисніть кнопку "Відправити скаргу".

Заборонена до додаванню інформація - номери телефонів, посилання - не відображаються в тексті коментаря. Виняток становлять посилання на оголошення сайтів AUTO.RIA і RIA.com.

Для того, щоб додати коментар до оголошення, що Вас цікавить необхідно увійти на сайт під своїми даними або зареєструватися.

Користувач з непідтвердженими номером телефону може додати 5 коментарів в день. Щоб мати можливість здійснювати додавання до 30 коментарів на добу, необхідно підтвердити контактні дані у своєму обліковому записі.

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, Ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму звернень, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.