Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Скільки оголошень можна безкоштовно опублікувати на DOM.RIA?

Що таке публікація?

Публікація оголошення — це розміщення 1 оголошення строком на 1 місяць. Якщо оголошення публікується повторно, значить автоматично оновлюється і дата його публікації.

Яка вартість публікації? 

Ціна однієї публікації складає 115 грн. Зверніть увагу, що вартість публікації одного оголошення в пакеті значно нижча, ніж 115 грн. Тому, купуючи комерційний пакет, ви суттєво економите. Обирайте пакет публікацій тут.

Скільки оголошень можна опублікувати безкоштовно?

Кожному зареєстрованому користувачу сайту нараховується 1 безкоштовна публікація раз на місяць. Безкоштовні публікації не нараховуються користувачам з активними комерційними пакетами, а також при приєднанні аккаунта до головної реєстрації агентства.

Зверніть увагу: можливість розміщення за допомогою безкоштовної публікації визначається окремо для кожної рубрики. Безкоштовну публікацію не можна використати для усіх типів нерухомості в розділі довгострокової та подобової «Оренди». Публікація «Комерційної нерухомості» та «Офісів» також буде платною для оренди і продажу.

Невикористана безкоштовна публікація буде списана на момент наступного нарахування.

Коли нараховують такі безкоштовні публікації?

Доступну безкоштовну публікацію на вашій реєстрації, а також дату наступного нарахування дивіться в розділі «Особистий кабінет».

Умови публікації оголошень на DOM.RIA

Переміщайте безкоштовно оголошення в/з «Архіву» в термін публікації. Оновлюйте дату вже активного оголошення, щоб пропозиція була на вищих позиціях в пошуку. При цьому списується одна публікація.

Послуги підняття — рівні ТОП — не впливають на термін розміщення оголошень на сайті.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Служба турботи про користувачів RIA.com
Служба турботи
про користувачів RIA.com 24/7
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.