Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Модерація комерційних клієнтів

Користувачі, які співпрацюють з сайтом на постійній основі, мають ряд додаткових можливостей і переваг. Так, при проходженні модерації на сайті (див. Причини видалення оголошень), їм надається можливість внести правки в опубліковані оголошення протягом 3-х днів після виявлення порушень..

Оголошеннями від комерційних користувачів вважаються:

  • опубліковані з акаунтів, на яких активні пакети "Персональний" або "Корпоративний";

  • опубліковані співробітниками, які приєднані до головного аккаунту Компанії;

  • від користувачів з пакетами забудовника.

При модерації здійснюється перевірка таких оголошень на відповідність до "Угоди про надання онлайн-сервісів". Якщо буде виявлено порушення цих правил - на пошту клієнта приходить лист, яке оголошення не пройшло модерацію. У листі також вказується яке порушення допущено в оголошенні і прохання його виправити протягом 72 годин. 

У відведений час користувачеві необхідно внести необхідні правки, в іншому випадку оголошення буде видалено. Після видалення оголошення перестає бути в пошуку і переміщається в "Архів". У разі, якщо оголошення було розміщено з використанням платних сервісів, здійснюється повернення коштів за послуги, термін дії яких ще не закінчився. Лист з повідомленням про дану подію приходить на пошту клієнта.

На жаль, віддалені модератором оголошення не підлягають відновленню. Якщо Ваше оголошення видалили, Ви можете створити нове, виправивши необхідну інформацію - причину видалення.

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, Ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.