Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Як знайти нерухомість на сайті?

На сайті DOM.RIA Ви можете знайти оголошення про продаж і здачу в оренду нерухомості з усієї території України.

Форми пошуку:

  • коротка форма пошуку, розташована на головній сторінці сайту;

  • розширений пошук, на який можна перейти з пошуку на головній сторінці;

  • пошук нерухомості на карті - кнопка доступна зверху, над результатами пошукової видачі.

Пошук на головній сторінці дозволяє вибрати необхідний Вам об'єкт нерухомості за основними параметрами: типом нерухомості, регіону розміщення, ціною.

Оголошення, які Ви побачите в результатах пошуку за заданими параметрами можна відсортувати за допомогою бокового фільтра - з лівого боку сторінки. Тут Ви можете більш детально вказати місце розташування об'єкта нерухомості, також доступні параметри пошуку по площі приміщень об'єкта, поверховості і ціною.

Розширений пошук дозволяє зробити вибірку оголошень з уточненням виду обміну, типу пропозицій (від посередника/від власника) та інші додаткові можливості.

Останній блок розширеного пошуку - "Додаткова інформація" дозволяє сортувати оголошення з картою, фото, відео, з відміткою ТОП, заставне майно і нове житло.

Також Ви можете зробити пошук по ID оголошення. Після вибору всіх необхідних параметрів натисніть кнопку "Пошук".

Пошук нерухомості на карті дозволяє візуально оцінити місце розташування об'єкта, побачити інфраструктуру місцевості, проглянути всі оголошення, з регіону, що вас цікавить.

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, Ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.