Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Повернення і заміна перевірок

Пакет перевірок ще діє:

Ситуація 1. Клієнт не має можливості провести перевірку на раніше замовленому об'єкті і бажає скасувати або змінити його:

Крок 1. Звернутися до Координатора проекту.

Контактні номери для зв'язку: (067) 431-54-92; (050) 461-38-73; (093) 170-15-22 або пошта 360@dom.ria.com

Крок 2. Координатор відхиляє заявку і при цьому перевірка повертається на рахунок перевірок (за умови, що пакет, з якого відправлялася заявка, ще активний). За рахунок цієї перевірки клієнт зможе замовити перевірку іншого свого оголошення.

Про те як залишити заявку для перевірки вашої пропозиції читайте тут.

Ситуація 2. Якщо оголошення було опубліковано за рахунок перевірки, то при скасуванні перевірки можливі такі варіанти дій (координатор уточнює, який варіант скасування краще):

Варіант 1. Оголошення видаляється в Архів і перевірка повертається в пакет, з якого списувалася на цю пропозицію (за умови, що пакет, з якого відправлялася заявка, ще активний)

Варіант 2. Оголошення публікується на 1 місяць за рахунок перевірки, при цьому, на рахунок перевірок нічого не повертається.

Строк дії пакета закінчився, але є залишені заявки з резервом перевірки (14 днів) і в цей період замовник бажає поміняти об'єкт для перевірки:

В такому випадку, при оформленні заявки на перевірку оголошення, вона резервується за замовленим об'єктом на 14 календарних днів.

Протягом цього періоду клієнт може змінити об'єкт, на який була замовлена ​​перевірка, при цьому, період резервації залишається колишнім.

Наприклад, якщо за заявкою на земельну ділянку зарезервована перевірка діє ще 7 днів, то при зміні об'єкта, що перевіряється на квартиру, період резерву залишається колишнім — все ті ж 7 днів.
Умови заміни:

  • Змінити об'єкт перевірки можна не пізніш, як за 1 день до завершення дії резерву;

  • По завершенню 14-ти днів резерву, якщо об'єкт не перевіряється, перевірка анулюється і не повертається

  • Якщо клієнт все-таки бажає перевірити цей об'єкт, він замовляє перевірку повторно (за рахунок нової) і час призначається, згідно вільного часу Інспектора.

Строк дії пакета закінчився, заявку залишити не встигли:

Якщо у клієнта закінчився строк дії пакета і він не замовив перевірки своїх пропозицій, скористатися перевірками за рахунок закритого пакета можливості немає.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.