Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Як підняти оголошення за допомогою рівнів ТОП

Щоб ваше оголошення було вище в пошуку і ви отримали більше цільових дзвінків від потенційних покупців - підійміть свою пропозицію за допомогою рівнів ТОП.

 

Придбати цю послугу ви можете:

  • в особистому кабінеті в розділі "Оголошення" - "Опубліковані" натисніть  кнопку "Підняти в ТОП";

  • в блоці "свій варіант просування" вкажіть потрібну позицію і період, або скористайтесь готовими рішеннями для швидких продажів;

  • на сторінці перегляду оголошення в верхньому інформаційному блоці кнопка "Підняти в ТОП", або на цій же сторінці, після прокрутки, зліва, в блоці контактів.


На екрані з'явиться вікно "Підняти оголошення в пошуку". Виберіть потрібний номер рівня ТОП, орієнтуючись на прогнозовану позицію в пошуку.

Вкажіть період просування від одного дня до місяця.

Рекомендуємо оновити дату публікації - поставте галочку в рядку "Опублікувати повторно", оскільки пропозиції з однаковою кількістю рівнів ТОП сортуються за датою публікації.

Визначивши всі необхідні параметри підняття, натисніть кнопку "Оплатити", і на сторінці, що з'явитися, виберіть найбільш зручний спосіб здійснення платежу.

Зверніть увагу: для повернення коштів у разі помилкової оплати, необхідно звернутися в той же день до Вашого персонального менеджера або в Службу турботи про користувачів. Повернення коштів за помилковим нарахуванням рівнів ТОП проводяться до 2 разів на місяць.

Якщо у вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді вам допомогти.

Дивіться також:

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.