Довідковий центр DIM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Як отримати статус «Перевірена нерухомість»

Ваша пропозиція нерухомості може отримати статус «Перевірена нерухомість» двома способами.
Для цього вам потрібно:

1. Самостійно зняти відео об'єкта в застосунку DIM.RIA 

2. Показати нерухомість під час відеодзвінка з координатором DIM.RIA

Незалежно від способу перевірки оголошення отримає:

✔️ статус «Перевірена нерухомість» на 3 місяці

✔️ найвищі позиції в пошуку 

✔️ довіру потенційних покупців/орендарів. Завдяки цій перевірці можна впевнитись в існуванні нерухомості, та в тому, що фото в оголошенні відповідають реальному стану об'єкта

1. Як зняти відео в застосунку DIM.RIA 

У застосунку DIM.RIA натисніть під опублікованим оголошенням Перевірити → Записати відео. Якщо раптом у вас немає додатку, завантажити можна за посиланням

Далі — слідуйте підказкам в додатку. Перед початком зйомки обов'язково надайте доступ до геолокації. Важливо зняти відео з першого дублю, зйомку не вдасться поставити на паузу. 

Якщо відео пройде модерацію — воно відображатиметься в оголошенні. Якщо ви не хочете, аби покупці бачили відео в оголошенні — перетягніть повзунок Відображати відео в оголошенні.

2. Як замовити відеодзвінок

Якщо оголошення опубліковане, у розділі Опубліковані оберіть оголошення, та натисніть Перевірити → Замовити відеодзвінок 

Відеодзвінок може відбутись вже зараз (кнопка Замовити відеодзвінок зараз) або ж в інший час (кнопка Запланувати відеодзвінок). Заповніть заявку й виберіть, коли бажаєте показати об'єкт, й після цього з вами зв'яжеться координатор DIM.RIA.

У разі, якщо ви вже готові до відеодзвінка, але оголошення ще не створене — залиште заявку тут.

Як відбувається перевірка по відеодзвінку

У день проведення відеодзвінка ви отримаєте СМС з посиланням, де відбудеться відеодзвінок з координатором. Під час відеодзвінка зробіть огляд всієї нерухомості: житлових і нежитлових приміщень, виду з вікон, фасаду будівлі та прилеглої території об'єкта.

Під час відеодзвінка координатор DIM.RIA фіксує огляд нерухомості за допомогою запису екрана, а після закінчення розмови порівнює об'єкт на відео з фотографіями, які ви додали або ще додасте в оголошення. 

Відеозапис об'єкта не публікується в оголошення та не надається замовнику перевірки. Ми зберігаємо відео на захищених носіях до тих пір, поки оголошення активне на DIM.RIA. У разі виникнення спірних моментів щодо нерухомості ми повторно перевіримо відеозапис об’єкта, щоб переконатись в достовірності вказаної в оголошенні інформації.

Що необхідно показати на відео та відеодзвінку

 1. адресу об'єкта 
 2. фасад будівлі і прилеглу територію
 3. поверх та поверховість 
 4. номер квартири/будинку
 5. вид з вікон
 6. приміщення нерухомості: передпокій, санвузол, кухня, житлові кімнати, кладова, підвальне приміщення, гардероб, балкон тощо

Вимоги для відео та відеодзвінка

1. Має відбуватись у світлу пору доби, щоб було добре видно будівлю та прилеглу територію.

2. Оголошення має містити фото кожного приміщення нерухомості у хорошій якості. Фото об'єкта зовні не обов'язкові, але викликатимуть більше довіри у ваших потенційних клієнтів.

Мінімальна кількість фото в оголошенні:

 • для квартир на вторинному ринку — не менше 8 у середині приміщення
 • для квартир на первинному ринку — не менше 5 у середині приміщення
 • для будинків — не менше 10 у середині приміщення, фото фасаду є обов'язковим 
 • для комерційної нерухомості — не менше 5 у середині приміщення
 • для земельних ділянок — не менше 5

3. Перед перевіркою переконайтеся, що оголошення максимально наповнене необхідною інформацією та містить всі основні та додаткові характеристики. Чим більше деталей про нерухомість — тим ефективніше розміщення. Про якість наповнення оголошення читайте тут.

4. Статус «Перевірена ділянка» надається лише тим оголошенням, які містять кадастровий номер.

Зверніть увагу: Після того, як оголошення отримає статус «Перевірена нерухомість», самостійно змінити основні параметри та фото нерухомості не вдасться. Для внесення змін зверніться до координатора проекту за телефонами: 067 431-54-92, 050 461-38-73, 093 170-15-22 або через e-mail 360@dim.ria.com

Термін розміщення у статусі «Перевірена нерухомість» 

Після перевірки оголошенню надається статус на 3 місяці відповідно до типу нерухомості, наприклад, «Перевірена квартира», «Перевірений будинок», «Перевірена ділянка» тощо.

Важливо: цей статус не продовжує строк дії публікації, який становить 1 місяць. По закінченню строку дії публікації продовжити її розміщення можна за рахунок перепублікації.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.