Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Якість наповнення оголошення

Наповнене оголошення — це пропозиція з максимальною кількістю інформації, яка найкращим чином характеризує об'єкт. Таким оголошенням покупці довіряють більше і переглядають частіше. Чим більше деталей ви вказуєте в своєму оголошенні, тим ефективніше його розміщення на сайті. Щоб підвищити рівень наповнення, стежте за підказками і заповнюйте лише ті параметри, які стосуються саме вашої нерухомості.

При додаванні пропозиції на сайт праворуч на сторінці відображається блок з відсотками наповнення оголошення, шкалою і навігацією по блокам форми, а також підказками, що відображаються послідовно, в міру заповнення інформації.

При відкритті форми додавання якість наповнення відразу становить певний % (в залежності від рубрики), оскільки враховуються параметри, що відзначені за замовчуванням.

Що включає в себе % наповнення?

  • Основна інформація (20%) — враховуються всі заповнені параметри (тип нерухомості, операція, розміщення об'єкта);

  • Основні параметри (18%) — вкажіть метраж, поверховість, особливості планування та інші параметри в цьому блоці, щоб покупець дізнався про всі переваги об'єкта;

  • Вартість (2%) — актуальна ціна, можливість торгу та/або обміну, а також тип пропозиції;

  • Фото (25%) — для таких об'єктів, як земельні ділянки та гаражі рекомендована кількість доданих фото - 5, для інших типів нерухомості (квартири, будинки, комерційна нерухомість, офіси) - 10 фото.

  • Наявність відео (5%);

  • Опис об'єкта (максимум 20%) — рекомендований обсяг інформації - 300 символів (опис російською та українською враховується окремо по 10%);

  • Додаткові характеристики (10%) — щоб набрати максимальний % наповнення необхідно заповнити близько 20% характеристик в цьому блоці.

Де подивитися % якості наповнення оголошення?

Інформацію про наповнення ваших оголошень можете побачити в розділі "Опубліковані" в "Особистому кабінеті".

Для кожного оголошення відображаються персоналізовані рекомендації по інформації, яку потрібно додати для максимальної якості наповнення. Вони доступні до перегляду при натисканні на % наповнення.

Перейти до редагування своїх оголошень

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, Ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.