Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Що таке Рахунок дзвінків? Як його поповнити?

Замість рахунків публікацій та перевірок в Особистому кабінеті з'явиться Рахунок дзвінків. Весь бюджет буде витрачатися лише на отримані дзвінки. Тут можна переглянути залишок ваших коштів.

Для збільшення бюджету дзвінків потрібно поповнити Рахунок дзвінків. 

Зверніть увагу: кошти на рахунку призначені тільки для оплати дзвінків, придбати інші комерційні послуги неможливо.

Коштами на рахунку розпоряджається адміністратор агентства з головною реєстрацією. Працівники агентства можуть звертатись до нього з усіх питань. 

Якщо ріелтор бажає оплачувати своє розміщення з власного рахунку й без участі агентства — рекомендуємо перехід на Персональне розміщення на Дзвінках. Також адміністратор агентства може відкрити особистий Рахунок дзвінків своїм співробітникам. Детальніше про це читайте тут.

Усі дзвінки та кожна списана гривня фіксуються. В разі виникнення сумніву щодо якогось списання в Особистому кабінеті можна переглянути Звіт по Рахунку дзвінків. 

Якщо на Рахунку дзвінків закінчуються кошти? 

Коли кошти закінчуються, ви отримаєте сповіщення на пошту та в Особистий кабінет. Після того, як на вашому рахунку коштів буде менше, ніж на 1 дзвінок — всі ваші оголошення переміщуються в Архів (в тому числі ті, які були опубліковані до переходу на «Дзвінки»). Така система працює для того, щоб ви отримували саме ту кількість дзвінків, яка вам потрібна.

Для відновлення оголошень вам потрібно поповнити Рахунок дзвінків — від 100 гривень з «Персональним розміщенням» і від 500 гривень з «Корпоративним».  

Одразу після поповнення всі оголошення, які були відправлені до Архіву — будуть відновлені та залишатимуться опублікованими. Всі Перевірені пропозиції залишаються зі статусом, термін дії рахується від дати здійснення перевірки.

Щоб безперервно отримувати дзвінки, рекомендуємо постійно мати позитивний баланс на рахунку.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Служба турботи про користувачів RIA.com
Служба турботи
про користувачів RIA.com 24/7
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.