Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Що таке дублі та як вони відображаються в пошуку

Дублі — оголошення про продаж або оренду нерухомості, що повторюються. Один об'єкт можуть продавати декілька ріелторів одного агентства нерухомості, або продавці конкуруючих компаній. 

Чим шкодять дублі?

Дубльовані оголошення роблять пропозицію менш ефективною та ускладнюють вибір покупцям. Для швидкого продажу важливо, щоб оголошення було унікальним. Щоб переглядати пропозиції без численних повторів, оберіть у фільтрах «Пошук без дублів».

Як виглядають в пошуку пропозиції, що повторюються 

Якщо один об'єкт нерухомості має, наприклад, 5 створених оголошень, покупець в пошуку побачить лише одне. Пропозиції від 5 продавців будуть об'єднані в одне оголошення, щоб покупець міг переглянути одразу їх усіх. Контакти усіх продавців, що займаються однією нерухомістю, виводяться під згрупованою пропозицією. Це значно заощадить час покупцю, який губиться в різноманітті вибору. Оскільки ми прагнемо, щоб DOM.RIA був однаково ефективним для продавців та покупців. 

Унікальні алгоритми DOM.RIA та 20 модераторів цілодобово шукають пропозиції, які повторюються, та згортають кілька оголошень в одне. Під згрупованою пропозицією міститься інформація про усіх продавців, які займаються її продажем або орендою.  Оголошення зі статусом «Перевірена квартира» групуються окремо від звичайних пропозицій. 

Якщо у вас є побажання або поради щодо пошуку нерухомості на DOM.RIA, залиште свій відгук через форму оцінки пошуку на сайті. Також ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Служба турботи про користувачів RIA.com
Служба турботи
про користувачів RIA.com 24/7
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.