Справочный центр DOM.RIA.com

Назад

Як керувати оголошеннями співробітників агентства нерухомості

Для адміністратора Агентства нерухомості реалізована можливість управління пропозиціями з нерухомості без необхідності входу на сайт під окремим співробітником. У Вас є можливість керувати як окремими оголошеннями, так і всіма пропозиціями співробітників одночасно.

Для управління оголошеннями співробітників перейдіть до «Особистого кабінету»,натисніть на вкладку «Мої оголошення», та виберіть категорію «Оголошення співробітників».

Насамперед, варто почати з сортування пропозицій.

Блок сортування  оголошень дозволяє:

  • відфільтрувати пропозиції з нерухомості за категорією, ціною, типом нерухомості або операції;

  • здійснити пошук оголошення по номеру id;

  • вибирати всі пропозиції з нерухомості конкретного співробітника;

  • Ви також можете вибрати «Перевірені» або «ТОП пропозиції» співробітників агентства.

Після того, як Ви встановили необхідні параметри, натисніть кнопку «Пошук»

На екрані з’являться всі пропозиції з нерухомості, що відповідають вказаним характеристикам 

Управління окремим оголошенням

У Вас є можливість керувати будь-яким оголошенням співробітників агентства в повному обсязі.

  1. Щоб підняти пропозицію з нерухомості в пошуку, натисніть на кнопку «Підняти в ТОП», виберіть бажаний рівень-ТОП або позицію в пошуку, встановіть період розміщення та оплатіть сформований рахунок, або скористайтесь грошима, які є на Вашому промо рахунку.

  2. Щоб переопублікувати оголошення, натисніть на «Переопублікувати», виберіть необхідний варіант просування, тип оголошення натисніть на кнопку «Оплатити та опублікувати», виберіть варіант оплати та оплатіть сформований рахунок. Якщо на Вашому рахунку є публікації, то переопублікувати оголошення можна використовуючи їх.

  3. Натиснувши на кнопку «Редагувати», Ви перейдете на сторінку редагування оголошення.

  4. Щоб видалити пропозицію з нерухомості в архів, натисніть кнопку «Видалити», вкажіть причину видалення та підтвердіть видалення.

  5. Щоб передати оголошення іншому співробітнику агентства, натисніть кнопку «Передати» оберіть ріелтора агентства, якому Ви бажаєте передати оголошення та підтвердіть передачу.

  6. Ви також маєте можливість залишити заявку на перевірку об’єкта від імені співробітника агентства. Щоб замовити перевірку, натисніть на кнопку «Перевірити» під відповідною пропозицією з нерухомості. У вікні, що з’явиться на екрані, вкажіть контактні дані співробітника та викличте Інспектора RIA.

Масове управління оголошеннями

Ви можете масово піднімати оголошення в ТОП, передавати їх іншому співробітнику або видаляти в архів.

Для цього перейдіть до відповідного блоку, активуйте чек-бокс «Відмітити всі», виберіть дію, яку Ви бажаєте здійснити та натисніть кнопку «Застосувати».

1) Щоб підняти оголошення, — виберіть необхідні параметри, та натисніть кнопку «Застосувати».

Після цього буде знято гроші з промо-рахунку, або сформовано рахунок на оплату рівнів ТОП, якщо немає засобів на рахунку немає.

2) Для передачі пропозицій з нерухомості, — виберіть співробітника якому Ви бажаєте передати оголошення, та натисніть «Передати».

У разі успішної передачі, на екрані з’явиться відповідне повідомлення. Ви також можете переглянути «Звіт про передачі оголошень».

3) Для того, щоб видалити всі оголошення співробітника, вкажіть причину та натисніть «Видалити». Після видалення оголошень, на екрані з’явиться відповідне повідомлення.

 

Додавайте ваші пропозиції на DOM.RIA, та продавайте або здавайте в оренду нерухомість швидко та зручно.

 

Эта статья была полезна для вас?
Мы рады, что смогли помочь Вам!
Благодарим за отзыв.
×
Помогите нам улучшить статью.
Если у Вас есть предложения, как можно сделать статью более полезной, расскажите нам об этом — оставьте свой отзыв и мы обязательно его учтём!
Служба заботы о пользователях RIA.com
Трончук Елена
консультант
по вопросам работы сайтов RIA.com
Трончук Елена
Извините, во время отправки возникла ошибка, попробуйте, пожалуйста, еще раз.