Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Що таке «Відстрочка платежу» і які її переваги

Відстрочений платіж — це можливість відстрочити оплату за дзвінки на 14 днів. Розмір відстроченого платежу індивідуальний для кожного нашого клієнта та встановлюється автоматично. 

Перевага відстрочки — безперервні дзвінки від покупців. Якщо у вас закінчилися кошти, й ви не маєте можливості вчасно поповнити Рахунок дзвінків, ви не втратите жодного контакта з покупцем. Адже покупці й надалі продовжать бачити ваші оголошення в пошуку та телефонувати вам. 

Як погасити заборгованість

Рахунок дзвінків необхідно поповнити не пізніше, ніж за 14 днів з моменту активації відстрочки. Фактично ви маєте можливість відстрочити момент оплати дзвінків на два тижні. В разі, якщо надані у відстрочку кошти закінчилися швидше або ж минуло 14 днів після активації, усі ваші оголошення будуть переміщені в Архів. Важливо, щоб протягом 14 днів ваш баланс на Рахунку дзвінків став позитивним.

Користуйтеся, коли необхідно

Ви можете відключити відстрочку, якщо не бажаєте нею користуватися, та підключити в будь-який момент в разі необхідності. Це можна зробити в розділі «Управління аукціоном».

Хто може скористатись «Відстрочкою платежу»

Будь ласка, зверніть увагу! Підключення відстрочки недоступно новим клієнтам, які користуються «Дзвінками» менше одного місяця. Перейдіть в «Управління аукціоном», щоб дізнатися чи доступна вам послуга. Більше інформації у вашого персонального менеджера: (067)430-11-19

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.