Довідковий центр DIM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Як співробітнику агентства відкрити Окремий Рахунок дзвінків

Для того, щоб співробітники агентства з розміщенням на Дзвінках могли самостійно розпоряджатися бюджетом, їм необхідно відкрити Особистий Рахунок дзвінків

Без активації Окремого Рахунку дзвінків, кошти списуються з Рахунку дзвінків адміністратора.

Переваги Особистого Рахунку дзвінків для співробітника

Співробітники агентства зможуть самостійно управляти власним бюджетом дзвінків:

✔️ поповнювати рахунок на необхідну суму;

✔️ встановлювати вищу ціну за дзвінок для прискорення продажу нерухомості. 

Як активувати Особистий Рахунок дзвінків співробітнику

  1. Відкрити доступ до Особистого Рахунку дзвінків може лише адміністратор агентства нерухомості в розділі Моя компанія ➡️ Управління співробітниками.

  2. Активувати Окремий Рахунок дзвінків вдасться лише тоді, коли на рахунку співробітника буде щонайменше 100 грн. Це необхідно, аби оголошення співробітника не архівувалися одразу після активації.

Поповнити Рахунок дзвінків співробітника можна у два способи

1. Поповнення Рахунку дзвінків адміністратором. У цьому випадку адміністратору необхідно поставити відмітку ✔️ біля потрібного співробітника та нарахувати йому 100 грн.

2. Другий спосіб передбачає поповнення Рахунку дзвінків самим співробітником. Для цього адміністратору також необхідно поставити відмітку ✔️ біля потрібного співробітника. Натисніть на ❌ та закрийте спливаюче вікно. Поповнювати рахунок не потрібно.

 Після цього співробітник отримає сповіщення в Бізнес-кабінеті, де зможе поповнити свій рахунок від 100 грн.

Після успішної оплати адміністратору потрібно ще раз поставити відмітку ✔️ біля цього співробітника, і Окремий Рахунок дзвінків буде одразу активовано. 

Умови користування Особистим Рахунком дзвінків 

  • За необхідності адміністратор агентства зможе поповнити рахунок співробітника. Втім, зняти кошти з рахунку співробітника адміністратору не вдасться.

  • Співробітнику з Особистим Рахунком дзвінків недоступна відстрочка платежу. Якщо на його балансі коштів буде менше, ніж на 1 дзвінок — усі його пропозиції будуть переміщені в Архів.

Читайте також:

Що таке Рахунок дзвінків та як його поповнити

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.