Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Рейтинг ріелтора та сортування в каталозі «Ріелтори» 

Статус «Перевірений ріелтор» — супутник хорошого продавця з найвищим рейтингом на DOM.RIA. Він створений, щоб надати максимально повну і достовірну інформацію про продавця на DOM.RIA. Статус надається до всіх оголошень продавця.

Як отримати статус «Перевірений ріелтор» 

Статус можуть отримати лише продавці з активним комерційним пакетом, які набрали від 1200 балів. Статус  не відображається для продавців без активного комерційного пакету. Якщо сума балів стане меншою 1200, він втрачається. Доповніть інформацію про себе, щоб стати перевіреним ріелтором і мати вищі позиції в каталозі.

Сортування в каталозі «Ріелтори» 

За позицію продавців в каталозі відповідають встановлені критерії, які оцінюються в балах. Максимальна кількість балів — 2300. Сума балів визначає, на якому місці в каталозі буде перебувати ваш профіль. Продавці зі статусом перевіреного продавця отримують найвищі позиції в каталозі «Ріелтори». Якщо у ріелтора немає активних оголошень, його сторінка не відображатиметься в каталозі.

Критерії ранжування в каталозі «Ріелтори»:

 1.  Якість наповнення анкети +100 балів

Покажіть свою відкритість покупцю — додайте максимум інформації про себе та вкажіть прізвище, ім'я та по батькові.

 1. Підтверджений номер телефону +100 балів

Продавці з підтвердженим номером телефону отримують додаткові бали.

 1. Фото +100 балів 

Додайте своє реальне фото в анфас на світлому однотонному фоні. Обличчя має бути видно повністю і займати приблизно 50-60% знімку. Це фото відображатиметься на ваших пропозиціях і на персональній сторінці в каталозі «Ріелтори».

 1. Опис продавця +100 балів

Для максимальної кількості балів рекомендований опис обсягом понад 400 символів.

 1. Сертифікація АФНУ / СФНУ +100 балів

Спеціалісти АФНУ та СФНУ, які пройшли навчання та отримали сертифікати, отримують додаткові бали.

 1. Оцінки користувачів +200 балів

Прагніть отримувати якомога більше позитивних оцінок на DOM.RIA, адже вони також впливають на формування вашого рейтингу. Чим більше позитивних оцінок ставлять вам користувачі, тим більше балів надається.

 1. % Перевірених пропозицій +400 балів

Чим більше перевірених пропозицій — тим більше балів ви отримаєте. Враховується також загальна кількість перевірок у Держреєстрі та Інспектором за весь період вашого розміщення на DOM.RIA (+200 балів).

 1. Якість наповнення оголошень +200 балів

Щоб отримати найбільшу кількість балів — ваші оголошення мають бути максимально інформативні для покупця.

 1. Популярність оголошень +100 балів

Популярність ваших пропозицій серед покупців також впливає на рейтинг. Тримайте в пошуку лише актуальні пропозиції та піднімайте їx на вищі позиції, щоб вони отримали більше переглядів.

 1.  Швидкість відповіді в Чаті +200 балів

Чим швидше ви відповідаєте покупцю в чаті, тим вищий рейтинг. Відповідайте покупцю протягом 5 хв, щоб набрати максимальну кількість балів.

 1.  % пропущених дзвінків +200 балів

Критерій доступний лише продавцям з розміщенням на «Дзвінках». Якщо у вашому Журналі лише до 25% пропущених дзвінків від покупців, ви отримаєте максимальний бал.

12. Підтверджені скарги +100 балів

Чим менше скарг ви отримуєте від користувачів — тим вище рейтинг. Враховуються скарги за останні 90 днів. Стежте за актуальністю та достовірністю своїх оголошень.

13. Ідентифікація продавця +200 балів

Основний критерій для «Перевіреного ріелтора» — підтвердження особистості. Для ідентифікації додайте в Анкету своє особисте фото, вкажіть повне ПІБ та пройдіть онлайн-верифікацію через сервіс BankID. При перевірці BankID фото та прізвище у вашому профілі на DOM.RIA мають співпадати.

Перевірка BankID може тривати до 2 днів. Більше про перевірку BankID →
Для перевірки BankID перейдіть за посиланням.

Якщо у вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, звертайтеся до Служби турботи про користувачів через форму внизу цієї сторінки.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Служба турботи про користувачів RIA.com
Служба турботи
про користувачів RIA.com 24/7
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.