Довідковий центр DIM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Що таке ексклюзив на DIM.RIA

Ексклюзив — статус, що надається пропозиціям сертифікованих рієлторів АФНУ, які уклали ексклюзивний договір з власником нерухомості. Статус показує, що тільки цей рієлтор має право займатись продажем/орендою конкретного об'єкта нерухомості.  

Як відображається на сайті ексклюзивна пропозиція

Обираючи нерухомість на DIM.RIA, покупець в пошуку бачитиме відмітку «Ексклюзив». Це полегшить вибір покупцю, оскільки він точно знатиме, до кого звернутись, щоб дізнатись всю необхідну інформацію про нерухомість. Адже, продавець з ексклюзивом знає все про об'єкт, який пропонує.

Як отримати відмітку ексклюзиву? 

Відмітка надається лише пропозиціям сертифікованих рієлторів Асоціації фахівців з нерухомості України, і які розміщені на сайті АФНУ.

Щоб отримати відмітку на ексклюзивній пропозиції: 

  1. Знайдіть свою пропозицію на сайті АФНУ та скопіюйте ID оголошення в адресній стрічці вашого браузера

  2. Створіть нове оголошення на DIM.RIA, або відредагуйте вже існуюче, ввівши ID пропозиції з сайту АФНУ на формі додавання. Зверніть увагу, що поле для введення ID є лише тоді, коли продавець має статус сертифікованого рієлтора АФНУ. 

  3. Статус «Ексклюзив» надається пропозиції протягом 24 годин, після перевірки введених вами даних згідно з договором ексклюзиву від АФНУ.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.