Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

ХМL-імпорт

На сайті DOM.RIA сервіс XML імпорту оголошень призначений для автоматизації процесу завантаження оголошень з вашого сайту і доступний тільки комерційним користувачам, що використовують пакети "Корпоративний" і "Корпоративний для банку".

В процесі XML-імпорту вся інформація про Ваших оголошеннях завантажується на сайт DOM.RIA автоматично. Це дозволяє заощадити час на додавання інформації, і головне, постійно актуалізувати інформацію по об'єктах нерухомості.

Переваги:

 • оптимізація робочого часу завдяки XML-завантаженні;

 • послуга буде корисна для великих агентств нерухомості, які мають велику базу пропозицій;

 • потрібно тільки одноразова настройка для обміну інформацією між базою оголошень агентства (банку) і сайтом DOM.RIA

Як здійснити XML-імпорт?

У розділі "Особистий кабінет" з лівого боку знайдіть і клацніть "Імпорт оголошень""XML-імпорт". Тут Ви зможете зробити покрокові дії для налаштування сервісу (див. Інструкцію по здійсненнню XML-імпорту)

XML-імпорт завжди відбувається з головного аккаунта агентства (на якому відбувалося придбання комерційного пакету). Найважливіше, що потрібно зробити для нормальної роботи сервісу - це правильно налаштувати фід Ваших оголошень. Для цього ознайомтеся з технічними вимогами, формою перевірки та прикладом готового фіду.

Також слід знати і враховувати деякі особливості при роботі з XML:

 • Синхронізація з DOM.RIA здійснюється один раз на годину;
 • У процесі синхронізації всі дані з файлу (фіду) додаються на сайт: нові оголошення додаються, а ті, яких у файлі немає — видаляються з сайту;
 • При необхідності внести зміни у вже опубліковані оголошення - потрібно імпортувати їх новий варіант. Публікації в такому випадку з особистого рахунку не списуються;
 • Якщо у файлі (фіді) для імпорту з'являється ID об'єкта, який замінює інший об'єкт, при цьому параметри об'єкта не змінюються, таке оголошення буде вважатися новим і на нього буде списана публікація
 • У разі, якщо в фіді кількість нових оголошень більша, ніж доступних публікацій (згідно з придбаним комерційному пакету) - на сайт додаються тільки ті оголошення, які не перевищать ліміт;
 • Якщо оголошення було опубліковано і до закінчення свого терміну розміщення видалено - при повторній спробі його додавання в фіді публікація списуватися не буде. У такій ситуації на сайті буде відображатися перша дата подачі оголошення;
 • При наявності помилок під час імпорту, формується звіт. Він доступний для перегляду на сайті DOM.RIA.com в розділі "Мої оголошення" - "Імпорт оголошень" - XML. Також на пошту, яка була вказана при реєстрації буде відправлено лист.
 • Оголошення, в яких під час перевірки фіду були виявлені помилки на веб-сайт не додаються. Для успішного їх додавання, помилки потрібно обов'язково виправити.

Також в розділі Ви можете переглядати інформацію про імпорт: його історію зі звітом про додані, видалені оголошення, кількість помилок та інше.

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, Ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.