Справочный центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Як підключити Push-сповіщення на DOM.RIA

Якщо при роботі з DOM.RIA ви використовуєте браузери Google Chrome 42, Opera 25 та Mozilla Firefox 44 версії і вище — рекомендуємо налаштувати інформування за допомогою Push-сповіщень.

Push-сповіщення — це короткі спливаючі повідомлення, які інформують про події, що відбулися.

Кому буде корисно підключити Push-сповіщення?

Якщо ви хочете продати або здати в оренду нерухомість: бажаєте оперативно реагувати на повідомлення в Чат від потенційних покупців чи орендарів, отримувати сповіщення про підняття в ТОП, проведення оплати та інших дій з рекламними кампаніями — такі сповіщення дозволять «завжди тримати руку на пульсі» і не пропустити жодного звернення.

Якщо ви хочете купити або орендувати нерухомість: бажаєте отримувати повідомлення про оновлення у новобудові, про нові пропозиції або про зміну вартості обраних пропозицій з нерухомості — вся інформація буде оперативно відображатися у вигляді спливаючих повідомлень в браузері, навіть без входу на DOM.RIA.

Як підключити такі сповіщення?

1. Зайдіть на DOM.RIA

2. При перегляді пропозиції з нерухомості на весь екран, в лівому верхньому кутку вікна браузера з'явиться вікно «DOM.RIA запитує дозволу на показ сповіщень» — натисніть кнопку «Дозволити».

3. Після цього, ви будете отримувати сповіщення про:

  • нові пропозиції з нерухомості, які можуть вас зацікавити;

  • проведення оплати та інших дій з вашими пропозиціями та рекламними кампаніями;

  • повідомлення в Чат;

  • оновлення в новобудовах та зміну вартості обраних пропозицій.

4. При натисканні на Push (спливаюче повідомлення) ви перейдете на відповідний розділ, стосовно якого отримали сповіщення.

Якщо у вашому браузері по замовчуванню налаштовано блокування повідомлень, ви не зможете отримувати Push-сповіщення. Щоб отримувати будь-які повідомлення від DOM.RIA, потрібно в налаштуваннях браузера увімкнути відповідну функцію.

Читайте за посиланнями:

Эта статья была полезна для вас?
Мы рады, что смогли помочь Вам!
Благодарим за отзыв.
×
Помогите нам улучшить статью.
Если у Вас есть предложения, как можно сделать статью более полезной, расскажите нам об этом — оставьте свой отзыв и мы обязательно его учтём!
Служба заботы о пользователях RIA.com
Служба заботы
о пользователях RIA.com 24/7
Извините, во время отправки возникла ошибка, попробуйте, пожалуйста, еще раз.