Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Базове розміщення на «Дзвінках»: як працює програма вигод

Яка вартість базового розміщення на «Дзвінках» 

Повна вартість базового розміщення для пакету «Корпоративний» становить 500 грн, для пакету «Персональний» — 300 грн. 

Для нових клієнтів на «Дзвінках» вартість базового у перший місяць — 1 гривня. З другого місяця базове розміщення надається за повну вартість. 

Умови програми вигод для розміщення за 1 гривню

  1. 50% знижки від повної вартості базового розміщення отримують продавці зі статусом «Перевірений ріелтор» (для пакета «Персональни») або «Перевірене агентство» (для пакета «Корпоративний»).       

  2. Додаткові 50% знижки надається продавцям, які за останній місяць отримали дзвінків від покупців на суму 1 000 грн і більше.

При одночасному виконанні двох умов програми вигод — вартість розміщення становить 1 грн.

За умови виконання будь-якої однієї умови, вартість базового розміщення надається за півціни (-50%) — для пакету «Корпоративний» 250 грн, для пакету «Персональний» — 150 грн. 

Якщо жодна умова не виконана, списуватись буде повна вартість базового розміщення відповідно до обраного пакета. 

Як відбувається списання за базове розміщення 

Кошти за розміщення автоматично списуються щомісяця в останній день строку дії пакета. Якщо ви активували пакет 2 квітня — діяти він буде до 2 травня. Строк дії вашого поточного пакета можна переглянути за посиланням

У цей же день, перед списанням коштів, вартість базового розміщення автоматично перераховується відповідно до виконаних умов програми вигод.

Якщо на Рахунку дзвінків недостатньо коштів

Для продовження розміщення важливо, щоб на Рахунку дзвінків завжди був позитивний баланс. Якщо ж коштів на рахунку недостатньо, розміщення стає неактивним і всі опубліковані оголошення переміщуються в Архів. Тоді для успішного продовження розміщення на сайті — необхідно придбати новий пакет «Дзвінків».   

Поради, які допоможуть отримати 100% вигоди на базове розміщення 

  1. Отримайте статус Перевіреного продавця. Як це зробити, дізнавайтеся тут — для агентств нерухомості та для ріелторів

  2. Отримуйте більше дзвінків від покупців:

  • безкоштовно перевіряйте усі свої пропозиції Інспектором RIA або у Держреєстрі — в кожному пакеті «Дзвінків» їх є необмежена кількість. Перевірена нерухомість забезпечує найвищі позиції в пошуку, і як результат — збільшує кількість дзвінків від покупців.

  • встановлюйте вищу ставку за дзвінок в розділі «Управління аукціоном». Вища ставка на дзвінок у вашому регіоні забезпечить кращі позиції ваших оголошень в пошуку та збільшить кількість дзвінків. 

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Служба турботи про користувачів RIA.com
Служба турботи
про користувачів RIA.com 24/7
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.