Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Рейтинг забудовника на DOM.RIA

Відштовхуючись від запитів покупців на ринку нерухомості, Аналітичний центр DOM.RIA розробив власний рейтинг забудовників. Основна задача рейтингу - допомогти покупцям швидко зорієнтуватися на ринку і придбати квартиру саме в надійного забудовника.

 

Для рейтингу ми виділили наступні критерії:

 

 • Наявність основних документів по новобудовам (1 бал)
  Ліцензія на будівництво, дозвільні документи на проведення будівельних робіт, кадастровий номер і коректне призначення земельної ділянки під будівництво новобудови - це те, що маст хев у забудовника по кожній з новобудов.
   

 • Відкрита і повна інформація про наявність квартир в продажу (1 бали)
  Покупця, в першу чергу, цікавить актуальна інформація про наявність квартир в продажу. Якщо забудовнику немає чого приховувати і він надає дану інформацію по більше як 50% своїх об’єктів - додаємо до рейтингу ще 1 бал.
   

 • Наявність об’єктів у продажі (1 бал)
  Наявність нових проєктів у забудовника говорить про його активну позицію на ринку первинної нерухомості.
   

 • Перевіренний хід будівництва новобудов (1-2 бали)
  У забудовника є два способи оновлення інформації, щодо ходу будівництва:
  1. Передача актуальної інформації клієнт-менеджеру без зустрічі офлайн. За такий спосіб оновлення забудовник отримує 1 бал.
  2. Інспектори DOM.RIA завжди готові перевірити хід будівництва кожної секції, яка будується у забудовника. Забудовник отримує 2 бали до свого рейтингу, якщо більш, ніж 50% об’єктів мають Перевірений хід будівництва Інспектором.

 

 • Забудовник дотримується заявленого терміну введення в експлуатацію новобудови або рідко його переносить (1 бал)
  Звісно, бувають непередбачувані ситуації, але для нас головне, щоб перенесення дати введення в експлуатацію не перетворилось для забудовника непроголошенною традицією. Ми вже давно відслідковуємо факт перенесення дати здачі забудовником і не можемо не враховувати це у рейтинг. Допускається одне перенесення на одну секцію, якщо більше - даний критерій забудовнику в рейтинг не враховується.
   

 • У забудовника більше зданих секцій, ніж тих, що в процесі будівництва (1 бал)
  Даний критерій показує ступінь надійності забудовника та динаміку будівництва його об’єктів, оскільки розпочати будівництво не так складно, як довести справу до кінця.
   

 • Забудовник на ринку більше десяти років (1 бал)
  Перевіренність часом є і буде в будь-якій сфері, ринок первинної нерухомості не виключення.
   

 • Покупці високо оцінюють роботу відділів продажів забудовника (1 бал)
  Завжди хочеться мати справу з продавцями, які підберуть найкраще для тебе, враховуючи всі твої потреби. Кожен покупець, який звертався до забудовника через DOM.RIA, оцінює роботу відділів продажів по 10-бальній шкалі. Якщо середня оцінка відділів продажу забудовника 7 і вище, ми додаємо +1 бал до рейтингу.


 • Наявність планувань квартир в новобудовах (1 бал)
  Перевірена наявність квартир - це про довіру. А от планування - це про базову потребу покупця при пошуку житла. Згідно інформації Аналітичного центру DOM.RIA тип планування є ключовим критерієм при виборі квартири від забудовника для 41% покупців. При наявності планувань у більш ніж 50% об’єктів забудовник отримує 1 бал.

 

 • Наявність проблемного будівництва (-2 бали)
  Статус проблемного будівництва новобудова отримує тоді, коли документально підтверджено, що даний об'єкт не може бути введений в експлуатацію. Якщо у компанії забудовника є хоча б один об'єкт з даними статусом - з оцінки рейтингу знімаємо 2 бали

 

Наразі це всі критерії, за якими формується рейтинг. Якщо у вас є побажання, щодо вдосконалення рейтингу або ж запитання, звертайтесь до нас через службу турботи про користувачів RIA.com.

Бажаємо швидко знайти і придбати свою перевірену квартиру в надійного забудовника!

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.