Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Що таке «Перевірені квартири» DOM.RIA

«Перевірені квартири» - це гарантовано реальні фото, актуальна ціна і перевірений опис об'єктів нерухомості, які продаються.

Перевірені квартири, будинки і ділянки розміщуються в основному пошуку вище звичайних оголошень і оголошень з рівнем ТОП, отримують більш тривалий термін розміщення і в 9 разів більше переглядів.

Як отримати статус «Перевірені квартири»

Спосіб 1: 

Якщо у вас ще немає створених оголошень на DOM.RIA, ви можете залишити заявку на перевірку за телефоном: (067) 431-54-92; (050) 461-38-73; (093) 170-15-22.

Спосіб 2:

Якщо ви вже маєте опубліковані оголошення, залиште заявку на перевірку в Особистому кабінеті в розділі Оголошення.  

1. Задайте питання координатору проекту. Співробітники DOM.RIA дадуть відповідь на всі питання пов'язані з перевіркою, узгодять зручний час перевірки, підкажуть як оплатити і дадуть рекомендації з підготовки нерухомості до візиту інспектора.

2. Підготуйте нерухомість до перевірки і фотографування, по можливості приберіть приміщення:

3. Впустіть інспектора на об'єкт. На об'єкті Інспектор RIA робить знімки і панорамні фото 360, заповнює анкету характеристик (тип стін, поверховість та інше) для повного уявлення об'єкта на сайті. Час перевірки залежить від загальної площі об'єкта - наприклад, перевірка двокімнатної квартири в середньому займає 30 хвилин.

4. Сплатіть вартість перевірки: поповніть Особистий рахунок на сайті зручним для вас способом.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.