Довідковий центр DIM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Що таке рівні ТОП

Рівні ТОП — сервіс просування оголошень на DIM.RIA. Схема підняття проста: ви вибираєте кількість рівнів і днів, на яке хочете виділити своє оголошення, тим самим визначаючи позицію вашого оголошення в поточному пошуку.

Що отримує оголошення з Рівнями

Підняття в пошуку та відмітку ТОП. Сортування відбувається за кількістю рівнів ТОП і датою подачі: чим більше рівнів — тим вище оголошення.

Зауважимо, що найефективніше ТОП працює на оголошеннях зі статусом Перевірено. Більше про сортування оголошень в пошуку за посиланням

Мінімальна ціна ТОП на 1 день — 10 грн. Це вартість підняття пропозиції на 10 рівень. Кожен наступний крок підняття складає 1 грн. Тобто відповідно до логіки ціноутворення вартість 12 рівнів ТОП на 1 день становитиме 12 гривень, 15 рівнів на 3 дні — 45 гривень і так далі.

Прозора система сортування оголошень в пошуковій видачі дозволяє регулювати позицію свого оголошення, підвищуючи рівень ТОП і оновлюючи дату публікації.

Якщо у вас виникають питання на будь-якому етапі роботи, ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді вам допомогти.

Дивіться також:

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.