Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Що таке рівні ТОП

Рівні - сервіс просування оголошень на сайті DOM.RIA. Схема підняття проста: ви вибираєте кількість рівнів і днів, на яке хочете виділити своє оголошення, тим самим визначаючи позицію вашого оголошення в поточному пошуку.

Що отримує оголошення з Рівнями?

  • підняття в пошуку - сортування відбувається за кількістю рівнів ТОП і датою подачі: чим більше рівнів - тим вище оголошення;

  • виділення - тепер оголошення буде привертати більше уваги завдяки великому фото і кольоровому акценту;

  • ваше оголошення на головній сторінці сайту в "ТОП оголошеннях".

Мінімальна ціна ТОП на 1 день – 10 грн. Це вартість підняття пропозиції на 10 рівень. Кожен наступний крок підняття складає 1 грн. Тобто відповідно до логіки ціноутворення вартість 12 рівнів ТОП на 1 день становитиме 12 гривень, 15 рівнів на 3 дні - 45 гривень і так далі.

Прозора система сортування оголошень в пошуковій видачі дозволяє регулювати позицію свого оголошення - підвищуючи рівень ТОП і оновлюючи дату публікації.

Якщо у вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді вам допомогти.

Дивіться також:

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.