Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Пакети Промо-рахунку для рівнів ТОП з вигодою

Піднімати оголошення на сайті DOM.RIA вигідніше за допомогою пакетів просування. Замовляючи пакет, ви поповнюєте Промо-рахунок на вашому акаунті. Використовуйте зараховані кошти і бонус в будь-який момент для підняття ваших оголошень в результатах пошуку.

Придбати пакети рівнів ТОП Ви можете:

  • "Особистий кабінет" - ліва колонка "Купити пакет";

  • Пункт “Рівні ТОП оптом”.

Серед пакетів "Старт", "Прогрес", "Актив", "Бізнес" виберіть той, який підходить вам, і натисніть "Замовити". Наступним кроком буде оплата замовленого сервісу. На сторінці зі сформованим рахунком знайдіть зручний спосіб і, дотримуючись інструкції, зробите оплату.

Рахунок просування на вашому акаунті буде поповнено на відповідну суму (з бонусом).

Тепер можете купувати рівні ТОП для ваших оголошень і піднімати їх у результатах пошуку - при замовленні послуги просто підтвердіть списання коштів з Рахунку.

Про розподіл коштів:

Ви можете розподіляти кошти на свій розсуд в будь-який період часу. Наприклад, 110 гривень в пакеті "Старт" це можливість підняти оголошення на:

  • 11 рівень ТОП на 10 днів;

  • 22 рівень ТОП на 5 днів;

  • 55 рівень ТОП на 2 дні.

Зверніть увагу: кошти на вашому Промо-рахунку зберігаються до повного їх використання.

Якщо у вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, звертайтесь в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.