Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Як створити профілі розсилки на сайті DOM.RIA

Розсилка — це зручний спосіб отримувати свіжі пропозиції нерухомості на e-mail для тих, хто не хоче постійно займатися пошуком на сайті.

За допомогою розсилки на свою поштову скриньку, яка вказаний на сайті, Ви зможете щодня отримувати лист з новими пропозиціями про продаж або оренду нерухомості по заданими Вами параметрами.

Як створити профіль розсилки?

У розділі "Особистий кабінет", з лівого боку, після прокрутки вниз, знайдіть "Підписки на розсилки".

Заповніть форму, яка складається з трьох розділів: "Категорія", "Тип нерухомості", "Тип операції", "Область/Місто" і натисніть кнопку "Cтворити".

Таким чином профіль розсилки буде створений і ви будете отримувати добірку свіжих оголошень з сайту по заданих параметрах.

Всього Ви можете створити до 10 профілів розсилки.

Зверніть увагу: в щоденній розсилці Вам будуть приходити тільки додані на сайт оголошення, Переопубліковать зі свіжої датою - в лист не включаються.

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, Ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Служба турботи про користувачів RIA.com
Служба турботи
про користувачів RIA.com 24/7
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.