Довідковий центр DIM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Як створити підписку на розсилку на DIM.RIA

Підписка на розсилку — це зручний спосіб отримувати свіжі пропозиції нерухомості для тих, хто не хоче постійно займатися пошуком.

За допомогою розсилки в Telegram або на на e-mail, що вказано на сайті, ви зможете щодня отримувати нові пропозиції про продаж або оренду нерухомості за заданими вами параметрами.

Як створити профіль розсилки

На комп'ютері:

У пошуку оберіть фільтри, щоб відсортувати ту нерухомість, яка вас цікавить. Після цього натисніть Підписатись на пошук і оберіть спосіб, у який бажаєте дізнаватись про новинки.

 У мобільному браузері:

Оберіть фільтри та проскрольте сторінку пошуку вниз. Після цього з'явиться кнопка Підписатись на пошук.

Для управління підписками необхідно перейти в розділ Підписки в Обраному. Ви можете створити нову підписку в Історії пошуків, або перейшовши на пошук та обравши необхідні параметри житла.

Таким чином профіль розсилки буде створений, і ви отримуватимете добірку свіжих оголошень з сайту за заданих параметрах.

Всього ви можете створити до 10 профілів розсилки.

Зверніть увагу: у щоденній розсилці вам будуть приходити тільки додані на сайт оголошення, переопубліковані оголошення зі свіжої датою в лист не включаються.

Читайте також:

Як створити підписку в додатку

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.