Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Як створити підписку на розсилку на DOM.RIA

Підписка на розсилку — це зручний спосіб отримувати свіжі пропозиції нерухомості для тих, хто не хоче постійно займатися пошуком.

За допомогою розсилки в Telegram, Viber або на свою поштову скриньку, яка вказана на сайті, ви зможете щодня отримувати нові пропозиції про продаж або оренду нерухомості по заданими вами параметрами.

Як створити профіль розсилки

На комп'ютері:

У пошуку оберіть фільтри, щоб відсортувати ту нерухомість, яка вас цікавить. Після цього натисніть Підписатись на пошук і оберіть спосіб, у який бажаєте дізнаватись про новинки.

 У мобільному браузері:

Оберіть фільтри та проскрольте сторінку пошуку вниз. Після цього з'явиться кнопка Підписатись на пошук.

Для управління підписками необхідно перейти в розділ Підписки в Обраному. Ви можете створити нову підписку в Історії пошуків, або перейшовши на пошук та обравши необхідні параметри житла.

Таким чином профіль розсилки буде створений і ви будете отримувати добірку свіжих оголошень з сайту по заданих параметрах.

Всього ви можете створити до 10 профілів розсилки.

Зверніть увагу: в щоденній розсилці вам будуть приходити тільки додані на сайт оголошення, переопубліковані оголошення зі свіжої датою в лист не включаються.

Читайте також:

Як створити підписку в додатку

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.