Довідковий центр DIM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Як подивитися яку версію браузера я використовую?

Часті випадки, коли користувачі не можуть скористатися всіма вигодами і перевагами наданими сайтом DIM.RIA через те що використовують браузери (програми для обробки і виведення веб-сторінки) застарілих версій.

Подивитися детальну системну інформацію, в тому числі, поточну версію використовуваного браузера ви можете за посиланням. 

Для коректної роботи з проектами RIA.com ми рекомендуємо використовувати програми Google Chrome і Mozilla Firefox. Оновити поточну версію вашого інтернет-браузера до останньої можете за посиланням >>>.

Також при зверненні до Служби підтримки з питань роботи з сайтом, інформація про стан системи вашого комп'ютера істотно скоротить час обробки і вирішення питання.

Якщо у вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.